Weergegeven:
1 - 25
van 63.743
Vergelijken
Onderdeelnr. fabr.
Beschikbare hoeveelheid
Prijs
Serie
Verpakking
Product Status
1e connector
2e connector
Kabeldiameter
Kabeltype
Functies
Type vezel
Lengte - totaal
Type
Klasse
N320 Series
N320-001
FIBER OPTC CBL LC-LC DUPLX 305MM
Tripp Lite
939
Op voorraad
2.800
Factory
1 : € 19,68000
Bulk
-
Bulk
ActiefLC DuplexLC Duplex-Twin zipRiser, scheidbaar snoer62,5/1251,00' (305mm)Multimode, duplexFDDI, OFNR
1062835102
1062835102
FIBER OPTIC CBL LC-MTP DUPLEX 3M
Molex
77
Op voorraad
1 : € 319,06000
Bulk
Bulk
ActiefLC Duplex (4)MTP0,12" (3,0mm)-Plenum50/1259,8' (3,0 m)Multimode, duplex-
106-1042-BL-00x00
106-1042-BL-00200-5
TOSLINK CABLE PLUG-PLUG 2M
CNC Tech
212
Op voorraad
1 : € 11,72000
Zak
-
Zak
ActiefToslink-stekkerToslink-stekker0,20" (5,0mm)---6,6' (2,0 m)--
106-1042-BL-00300-5
106-1042-BL-00300-5
TOSLINK CABLE PLUG-PLUG 3M
CNC Tech
126
Op voorraad
1 : € 13,05000
Zak
-
Zak
ActiefToslink-stekkerToslink-stekker0,20" (5,0mm)---9,8' (3,0 m)--
N820-20N
N820-20N
FIBER OPTC CBL LC-LC DUPLX 500MM
Tripp Lite
178
Op voorraad
350
Factory
1 : € 19,27000
Bulk
-
Bulk
ActiefLC DuplexLC Duplex-Twin zipWeinig rookontwikkeling, scheidbaar snoer50/12519,69" (500mm)Multimode, duplex, OM3LSZH
N318-xxM Series
N318-01M
FIBER OPTIC CBL LC-ST DUPLEX 1M
Tripp Lite
143
Op voorraad
1.630
Factory
1 : € 19,56000
Bulk
-
Bulk
ActiefLC DuplexST (2)-Twin zipRiser, scheidbaar snoer62,5/1253,3' (1,0m)Multimode, duplexFDDI, OFNR
N820-xxM Series
N820-01M
FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 1M
Tripp Lite
245
Op voorraad
12.500
Factory
1 : € 19,68000
Bulk
-
Bulk
ActiefLC DuplexLC Duplex-Twin zipWeinig rookontwikkeling, scheidbaar snoer50/1253,3' (1,0m)Multimode, duplex, OM3LSZH
DIGITUS-DK-2633-SERIES
DK-2633-01
FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 1M
Assmann WSW Components
237
Op voorraad
1 : € 21,10000
Bulk
Bulk
ActiefLC DuplexLC Duplex0,12" (3,0mm)Gebufferde vezel-62,5/1253,3' (1,0m)Multimode, duplex-
HFBR-RLS010Z
HFBR-RLS010Z
FIBER OPTIC CBL LC-LC POF 10M
Broadcom Limited
311
Op voorraad
1 : € 21,14000
Bulk
Bulk
ActiefLCLC0,09" (2,2mm)Twin zipDemper, scheidbaar snoer-32,8' (10,0m)POF-
N320 Series
N320-01M
FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 1M
Tripp Lite
157
Op voorraad
2.170
Factory
1 : € 21,34000
Bulk
-
Bulk
ActiefLC DuplexLC Duplex-Twin zipRiser, scheidbaar snoer62,5/1253,3' (1,0m)Multimode, duplexFDDI, OFNR
N820-xxM Series
N820-02M
FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 2M
Tripp Lite
240
Op voorraad
11.200
Factory
1 : € 21,72000
Bulk
-
Bulk
ActiefLC DuplexLC Duplex-Twin zipWeinig rookontwikkeling, scheidbaar snoer50/1256,6' (2,0 m)Multimode, duplex, OM3LSZH
DK-2611-05
DK-2611-10
FIBER OPTIC CBL ST-ST DUPLEX 10M
Assmann WSW Components
119
Op voorraad
71
Factory
1 : € 22,33000
Bulk
Bulk
ActiefST (2)ST (2)0,12" (3,0mm)Gebufferde vezel-62,5/12532,8' (10,0m)Multimode, duplex-
N820-xxM Series
N820-03M
FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 3M
Tripp Lite
115
Op voorraad
12.950
Factory
1 : € 23,37000
Bulk
-
Bulk
ActiefLC DuplexLC Duplex-Twin zipWeinig rookontwikkeling, scheidbaar snoer50/1259,8' (3,0 m)Multimode, duplex, OM3LSZH
N820-xxM Series
N820-05M
FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 5M
Tripp Lite
156
Op voorraad
1.990
Factory
1 : € 25,81000
Bulk
-
Bulk
ActiefLC DuplexLC Duplex-Twin zipWeinig rookontwikkeling, scheidbaar snoer50/12516,4' (5,0m)Multimode, duplex, OM3LSZH
DIGITUS-DK-2633-SERIES
DK-2633-15
FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 15M
Assmann WSW Components
293
Op voorraad
30
Factory
1 : € 35,52000
Bulk
Bulk
ActiefLC DuplexLC Duplex0,12" (3,0mm)Gebufferde vezel-62,5/12549,2' (15,0m)Multimode, duplex-
HFBR-RMD010Z
HFBR-RMD010Z
FIBER OPTIC CBL SC-SC POF 10M
Broadcom Limited
387
Op voorraad
1 : € 37,25000
Bulk
Bulk
ActiefSC DuplexSC Duplex0,09" (2,2mm)Twin zipDemper, scheidbaar snoer-32,8' (10,0m)POF-
N320 Series
N320-20M
FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 20M
Tripp Lite
152
Op voorraad
660
Factory
1 : € 40,52000
Bulk
-
Bulk
ActiefLC DuplexLC Duplex-Twin zipRiser, scheidbaar snoer62,5/12565,6' (20,0m)Multimode, duplexFDDI, OFNR
N458-001-9
N458-001-9
FIBER OPTC CBL LC-SC DUPLX 305MM
Tripp Lite
114
Op voorraad
130
Factory
1 : € 44,06000
Bulk
-
Bulk
ActiefLC DuplexSC Duplex-Twin zip-9/1251,00' (305mm)Singlemode, duplex-
A102-02M
A102-02M
TOSLINK CABLE PLUG-PLUG 2M
Tripp Lite
9.003
Op voorraad
7.400
Factory
1 : € 8,81000
Bulk
-
Bulk
ActiefToslink-stekkerToslink-stekker----6,6' (2,0 m)--
106-1242-BL
106-1242-BL-00150
TOSLINK CABLE PLUG-PLUG RA 1.5M
CNC Tech
139
Op voorraad
1 : € 11,27000
Zak
-
Zak
ActiefToslink-stekkerToslink-stekker, rechter hoek0,16" (4,0mm)---4,9' (1,5m)--
106-1042-BL-00x00
106-1042-BL-00200
TOSLINK CABLE PLUG-PLUG 2M
CNC Tech
145
Op voorraad
1 : € 11,51000
Zak
-
Zak
ActiefToslink-stekkerToslink-stekker0,16" (4,0mm)---6,6' (2,0 m)--
106-1242-BL
106-1242-BL-00200-5
TOSLINK CABLE PLUG-PLUG RA 2M
CNC Tech
136
Op voorraad
1 : € 11,72000
Zak
-
Zak
ActiefToslink-stekkerToslink-stekker, rechter hoek0,20" (5,0mm)---6,6' (2,0 m)--
106-1042-BL-00x00
106-1042-BL-00300
TOSLINK CABLE PLUG-PLUG 3M
CNC Tech
107
Op voorraad
1 : € 12,73000
Zak
-
Zak
ActiefToslink-stekkerToslink-stekker0,16" (4,0mm)---9,8' (3,0 m)--
N320 Series
N320-02M
FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 2M
Tripp Lite
119
Op voorraad
1 : € 19,68000
Bulk
-
Bulk
ActiefLC DuplexLC Duplex-Twin zipRiser, scheidbaar snoer62,5/1256,6' (2,0 m)Multimode, duplexFDDI, OFNR
DIGITUS-DK-2633-SERIES
DK-2633-03
FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 3M
Assmann WSW Components
595
Op voorraad
900
Factory
1 : € 21,62000
Bulk
Bulk
ActiefLC DuplexLC Duplex0,12" (3,0mm)Gebufferde vezel-62,5/1259,8' (3,0 m)Multimode, duplex-
Weergegeven:
1 - 25
van 63.743

Glasvezelkabels


Glasvezelkabels bevatten een glas- of kunststofstreng omgeven door een bekledingsmateriaal.