Weergegeven:
1 - 25
van 64.603
Vergelijken
Onderdeelnr. fabr.
Beschikbare hoeveelheid
Prijs
Serie
Verpakking
Productstatus
1e connector
2e connector
Kabeldiameter
Kabeltype
Functies
Type vezel
Lengte - totaal
Type
Klasse
HFBR-RLS SERIES
HFBR-RLS001Z
FIBER OPTIC CBL POF 1M
Broadcom Limited
1.081
Op voorraad
1 : € 7,68000
Bulk
Bulk
Actief--0,09" (2,2mm)Gebufferde vezelVerzwakker-3,3' (1,0m)POF-
HFBR-RNS010Z
HFBR-RNS010Z
FIBER OPTIC CBL POF 10M
Broadcom Limited
1.227
Op voorraad
1 : € 19,44000
Bulk
Bulk
Actief--0,09" (2,2mm)Gebufferde vezelVerzwakker-32,8' (10,0m)POF-
N320 Series
N320-001
FIBER OPTC CBL LC-LC DUPLX 305MM
Tripp Lite
1.453
Op voorraad
1.300
Factory
1 : € 19,47000
Bulk
-
Bulk
ActiefLC DuplexLC Duplex-Twin zipRiser, scheidbaar snoer62,5/1251,00' (305mm)Multimode, duplexFDDI, OFNR
1062835102
1062835102
FIBER OPTIC CBL LC-MTP DUPLEX 3M
Molex
26
Op voorraad
1 : € 293,42000
Bulk
Bulk
ActiefLC Duplex (4)MTP0,12" (3,0mm)-Plenum50/1259,8' (3,0 m)Multimode, duplex-
106-1042-BL-00x00
106-1042-BL-00200-5
TOSLINK CABLE PLUG-PLUG 2M
CNC Tech
215
Op voorraad
1 : € 7,58000
Zak
-
Zak
ActiefToslink-stekkerToslink-stekker0,20" (5,0mm)---6,6' (2,0 m)--
A102-02M
A102-02M
TOSLINK CABLE PLUG-PLUG 2M
Tripp Lite
9.016
Op voorraad
7.550
Factory
1 : € 7,65000
Bulk
-
Bulk
ActiefToslink-stekkerToslink-stekker----6,6' (2,0 m)--
106-1042-BL-00x00
106-1042-BL-00150
TOSLINK CABLE PLUG-PLUG 1.5M
CNC Tech
109
Op voorraad
1 : € 10,60000
Zak
-
Zak
ActiefToslink-stekkerToslink-stekker0,16" (4,0mm)---4,9' (1,5m)--
106-1042-BL-00300-5
106-1042-BL-00300-5
TOSLINK CABLE PLUG-PLUG 3M
CNC Tech
126
Op voorraad
1 : € 12,01000
Zak
-
Zak
ActiefToslink-stekkerToslink-stekker0,20" (5,0mm)---9,8' (3,0 m)--
DK-2611-05
DK-2611-01
FIBER OPTIC CBL ST-ST DUPLEX 1M
Assmann WSW Components
145
Op voorraad
1 : € 12,79000
Bulk
Bulk
ActiefST (2)ST (2)0,12" (3,0mm)Gebufferde vezel-62,5/1253,3' (1,0m)Multimode, duplex-
N318-xxM Series
N318-01M
FIBER OPTIC CBL LC-ST DUPLEX 1M
Tripp Lite
258
Op voorraad
930
Factory
1 : € 17,03000
Bulk
-
Bulk
ActiefLC DuplexST (2)-Twin zipRiser, scheidbaar snoer62,5/1253,3' (1,0m)Multimode, duplexFDDI, OFNR
N302-003
N302-003
FIBER OPTC CBL ST-ST DUPLX 914MM
Tripp Lite
504
Op voorraad
1 : € 17,45000
Bulk
-
Bulk
ActiefST (2)ST (2)-Twin zipRiser, scheidbaar snoer62,5/12536,00" (914mm)Multimode, duplexFDDI, OFNR
N320 Series
N320-01M
FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 1M
Tripp Lite
101
Op voorraad
950
Factory
1 : € 18,66000
Bulk
-
Bulk
ActiefLC DuplexLC Duplex-Twin zipRiser, scheidbaar snoer62,5/1253,3' (1,0m)Multimode, duplexFDDI, OFNR
N820-xxM Series
N820-02M
FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 2M
Tripp Lite
351
Op voorraad
5.100
Factory
1 : € 18,95000
Bulk
-
Bulk
ActiefLC DuplexLC Duplex-Twin zipWeinig rookontwikkeling, scheidbaar snoer50/1256,6' (2,0 m)Multimode, duplex, OM3LSZH
N820-20N
N820-20N
FIBER OPTC CBL LC-LC DUPLX 500MM
Tripp Lite
169
Op voorraad
100
Factory
1 : € 19,08000
Bulk
-
Bulk
ActiefLC DuplexLC Duplex-Twin zipWeinig rookontwikkeling, scheidbaar snoer50/12519,69" (500mm)Multimode, duplex, OM3LSZH
DIGITUS-DK-2633-SERIES
DK-2633-01
FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 1M
Assmann WSW Components
264
Op voorraad
1 : € 19,40000
Bulk
Bulk
ActiefLC DuplexLC Duplex0,12" (3,0mm)Gebufferde vezel-62,5/1253,3' (1,0m)Multimode, duplex-
HFBR-RLS010Z
HFBR-RLS010Z
FIBER OPTIC CBL LC-LC POF 10M
Broadcom Limited
420
Op voorraad
1 : € 19,44000
Bulk
Bulk
ActiefLCLC0,09" (2,2mm)Twin zipDemper, scheidbaar snoer-32,8' (10,0m)POF-
N820-xxM Series
N820-01M
FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 1M
Tripp Lite
112
Op voorraad
1 : € 19,47000
Bulk
-
Bulk
ActiefLC DuplexLC Duplex-Twin zipWeinig rookontwikkeling, scheidbaar snoer50/1253,3' (1,0m)Multimode, duplex, OM3LSZH
N320 Series
N320-02M
FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 2M
Tripp Lite
143
Op voorraad
1.220
Factory
1 : € 19,47000
Bulk
-
Bulk
ActiefLC DuplexLC Duplex-Twin zipRiser, scheidbaar snoer62,5/1256,6' (2,0 m)Multimode, duplexFDDI, OFNR
DIGITUS-DK-2633-SERIES
DK-2633-03
FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 3M
Assmann WSW Components
624
Op voorraad
1 : € 19,89000
Bulk
Bulk
ActiefLC DuplexLC Duplex0,12" (3,0mm)Gebufferde vezel-62,5/1259,8' (3,0 m)Multimode, duplex-
N820-xxM Series
N820-03M
FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 3M
Tripp Lite
8
Op voorraad
100
Factory
1 : € 20,37000
Bulk
-
Bulk
ActiefLC DuplexLC Duplex-Twin zipWeinig rookontwikkeling, scheidbaar snoer50/1259,8' (3,0 m)Multimode, duplex, OM3LSZH
DK-2611-05
DK-2611-10
FIBER OPTIC CBL ST-ST DUPLEX 10M
Assmann WSW Components
111
Op voorraad
71
Factory
1 : € 20,54000
Bulk
Bulk
ActiefST (2)ST (2)0,12" (3,0mm)Gebufferde vezel-62,5/12532,8' (10,0m)Multimode, duplex-
N370 M Series
N370-01M
FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 1M
Tripp Lite
119
Op voorraad
3.200
Factory
1 : € 22,86000
Bulk
-
Bulk
ActiefLC DuplexLC Duplex-Twin zipRiser, scheidbaar snoer8,3/1253,3' (1,0m)Singlemode, duplexFDDI, OFNR
DIGITUS-DK-2633-SERIES
DK-2633-15
FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 15M
Assmann WSW Components
516
Op voorraad
30
Factory
1 : € 32,67000
Bulk
Bulk
ActiefLC DuplexLC Duplex0,12" (3,0mm)Gebufferde vezel-62,5/12549,2' (15,0m)Multimode, duplex-
HFBR-RTD010Z
HFBR-RTD010Z
FIBER OPTIC CBL LC-LC POF 10M
Broadcom Limited
226
Op voorraad
1 : € 34,25000
Bulk
Bulk
ActiefLC DuplexLC Duplex0,09" (2,2mm)Twin zipDemper, scheidbaar snoer-32,8' (10,0m)POF-
HFBR-RMD010Z
HFBR-RMD010Z
FIBER OPTIC CBL SC-SC POF 10M
Broadcom Limited
115
Op voorraad
1 : € 34,25000
Bulk
Bulk
ActiefSC DuplexSC Duplex0,09" (2,2mm)Twin zipDemper, scheidbaar snoer-32,8' (10,0m)POF-
Weergegeven:
1 - 25
van 64.603

Glasvezelkabels


Fiber Optics are cables that contains a glass or plastic thread enclosed within a jacketed material.