EUR | USD
Productoverzicht > Connectors, verbindingen > Glasvezelconnectors - Accessoires

Glasvezelconnectors - Accessoires

Resultaten: 495
495 Resterend
Filteropties:
Fabrikant
Wissen
Serie
Wissen
Status onderdeel
Wissen
Type accessoire
Wissen
Voor gebruik met/gerelateerde producten
Wissen
Specificaties
Wissen
Materiaal
Wissen
Kleur
Wissen
Meer filters
Minder filters
Resultaten sorteren op:
Prijzen weergegeven op:
  • Voorraadstatus
  • Beschikbare media
  • Milieu
495 Resterend
Resultaten per pagina
Pagina 1/20
|< < 1 2 3 4 5 >|
Onderdelen vergelijken Datasheets Afbeelding Onderdeelnummer Digi-Key Onderdeelnr. fabrikant Fabrikant Beschrijving Beschikbare hoeveelheid
Eenheidsprijs
EUR
Minimumhoeveelheid Verpakking Serie Status onderdeel Type accessoire Voor gebruik met/gerelateerde producten Specificaties Materiaal Kleur
   
FO-FC-RS-A1-R Datasheet FO-FC-RS-A1-R - JAE Electronics 670-2090-ND FO-FC-RS-A1-R PANEL MOUNT FRAME FOR FO/FC CONN 1.031 - Onmiddellijk Beschikbaar: 1.031 € 18,39000 1 Minimum: 1
-
FO-FC Actief Frame voor paneelmontage FO-FC-connectors
-
Koperlegering
-
1060051100 Datasheet 1060051100 - Molex WM14147-ND 1060051100 LOOPBACK FOR MTP CONNECTORS 34 - Onmiddellijk Beschikbaar: 34 € 102,51000 1 Minimum: 1
-
106005 Actief Loopback MTP-connectors Meerdere modi, 12-kanaals
-
-
EFA02-03-002 Datasheet EFA02-03-002 - Essentra Components RPC1170-ND EFA02-03-002 DUST CAP FOR FC ADAPTERS 1.376 - Onmiddellijk Beschikbaar: 1.376 € 0,92000 1 Minimum: 1
-
Richco Actief Stofkap FC-adapters
-
Polyethyleen (PE) Zwart
17-300050 Datasheet 17-300050 - Conec 626-1636-ND 17-300050 PROTECTIVE CAP FOR LC CONNECTORS 203 - Onmiddellijk Beschikbaar: 203 € 6,71000 1 Minimum: 1
-
8100 Actief Beschermende dop LC-connectors Duplex Polyester Zwart
HFBR-4525Z Datasheet HFBR-4525Z - Broadcom Limited 516-2078-ND HFBR-4525Z CRIMP RING FOR HFBR 1=1000PCS 35 - Onmiddellijk Beschikbaar: 35 € 99,49000 1 Minimum: 1
-
HFBR Actief Krimpring HFBR-serie connectors Simplex
-
Zilver
EFA02-14-001 Datasheet EFA02-14-001 - Essentra Components RPC3907-ND EFA02-14-001 DUST CAP FOR SC ADAPTERS 1.759 - Onmiddellijk Beschikbaar: 1.759 € 1,32000 1 Minimum: 1
-
Richco Actief Stofkap SC-adapters
-
Thermoplastisch elastomeer (TPE) Zwart
A-FB-CAP-WFBPFLA-1 Datasheet A-FB-CAP-WFBPFLA-1 - Assmann WSW Components AE10634-ND A-FB-CAP-WFBPFLA-1 LOCKING CAP FOR LC ADAPTERS 208 - Onmiddellijk Beschikbaar: 208 € 6,90000 1 Minimum: 1
-
8100 Actief Dop (afdekking), vergrendelend LC-adapters Bajonetsluiting Polyfenyleenoxide (PPO) Zwart
EFA02-14-ASS Datasheet EFA02-14-ASS - Essentra Components RPC3908-ND EFA02-14-ASS DUST CAP FOR SC ADAPTERS 465 - Onmiddellijk Beschikbaar: 465 € 12,12000 1 Minimum: 1
-
Richco Actief Stofkap SC-adapters Chain Stainless Steel Zilver
1060520010 Datasheet 1060520010 - Molex WM9496-ND 1060520010 LOOPBACK FOR LC CONNECTORS 375 - Onmiddellijk Beschikbaar: 375 € 37,08000 1 Minimum: 1
-
106052 Actief Loopback LC-connectors Meerdere modi, simplex
-
Beige
1515740-1 Datasheet 1515740-1 - TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine A139019-ND 1515740-1 INSERT ASSY FOR PRO BEAM JR CONN 609 - Onmiddellijk Beschikbaar: 609 € 333,20000 1 Minimum: 1
-
Pro Beam Jr Actief Inzetstuk Pro Beam Jr-connectors 4 kanalen, golflengte 1310nm
-
-
228046-1 Datasheet 228046-1 - TE Connectivity AMP Connectors A20131-ND 228046-1 RETENTION CLIP FOR OPTIMATE DNP 14.811 - Onmiddellijk Beschikbaar: 14.811 € 0,43000 1 Minimum: 1
-
OPTIMATE Actief Bevestigingsclip OPTIMATE DNP-connectors
-
-
-
FSCCLIP-L Datasheet FSCCLIP-L - Panduit Corp 298-16246-ND
FSCCLIP-L ACCY SC CONN DULP CLIP 189 - Onmiddellijk Beschikbaar: 189 € 1,79000 1 Minimum: 1
-
8100 Actief Clip SC-connectors Duplex Plastic Zwart
1060590020 Datasheet 1060590020 - Molex WM14925-ND 1060590020 DUST/PULLING CAP W/TETHER 174 - Onmiddellijk Beschikbaar: 174 € 10,15000 1 Minimum: 1
-
106059 Actief Stof-/trekkap
-
Binding
-
-
2061926-1 Datasheet 2061926-1 - TE Connectivity AMP Connectors A124366-ND 2061926-1 FULLFLEX500 MINI FIELD INSTALL K 32 - Onmiddellijk Beschikbaar: 32 € 87,57000 1 Minimum: 1
-
FullAXS Mini Actief Koppelaar Frames voor paneelmontage Kabelwartel, afdichting, recht, 19,69" (500mm) lengte
-
Zwart
2000973-1 Datasheet 2000973-1 - TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine A118892-ND 2000973-1 RCPT BACKPLANE MT V66.1 28 - Onmiddellijk Beschikbaar: 28 € 567,20000 1 Minimum: 1
-
8100 Actief Behuizingsdrager Multi-Mode MT-eindhulzen Vita 66,1 bus, backplane Aluminiumlegering Zilver
EFA02-43-002 Datasheet EFA02-43-002 - Essentra Components EFA02-43-002-ND EFA02-43-002 DUST CAP FOR ST ADAPTERS 1.500 - Onmiddellijk Beschikbaar: 1.500 € 1,29000 1 Minimum: 1
-
Richco Actief Stofkap ST-adapters
-
Polyvinylchloride (PVC) Zwart
1060730021 Datasheet 1060730021 - Molex WM6358-ND 1060730021 ALIGNMENT RING CONN FIBER OPTIC 800 - Onmiddellijk Beschikbaar: 800 € 5,19000 1 Minimum: 1
-
SnapMate 106073 Actief Uitlijningsring
-
-
Zirconia Zwart
1588908-2 Datasheet 1588908-2 - TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine A142579-ND 1588908-2 FERRULE KIT FOR PBJ 125U CABLE 154 - Onmiddellijk Beschikbaar: 154 € 8,41000 1 Minimum: 1
-
Pro Beam Jr Actief Eindhulzenset Pro Beam Jr 125 micron glasvezelkabel Enkele modus
-
-
-
2226881-1 - TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine A121981-ND 2226881-1 CONNECTOR KIT, PLUG-IN MODULE, M 2 - Onmiddellijk Beschikbaar: 2 € 435,16000 1 Minimum: 1
-
8100 Actief Behuizingsdrager Multi-Mode MT-eindhulzen Vita 66,4 stekker, backplane
-
Zilver
FDME8RG Datasheet FDME8RG - Panduit Corp 298-12664-ND FDME8RG INDUSTRIALNET 8-PORT DIN RAIL F 19 - Onmiddellijk
219 - Fabrieksvoorraad
Beschikbaar: 19
€ 100,79000 1 Minimum: 1
-
8100 Actief Behuizing LC en SC-connectors DIN Rail Thermoplastic
-
1060051602 Datasheet 1060051602 - Molex WM14148-ND 1060051602 LOOPBACK FOR MTP CONNECTORS 8 - Onmiddellijk Beschikbaar: 8 € 130,15000 1 Minimum: 1
-
106005 Actief Loopback MTP-connectors Meerdere modi, 24-kanaals
-
-
FMCBT3BL-X Datasheet FMCBT3BL-X - Panduit Corp 298-16230-ND
FMCBT3BL-X LC BOOT FOR PRE-POLISHED OPTICAM 282 - Onmiddellijk
520 - Fabrieksvoorraad
Beschikbaar: 282
€ 0,36000 1 Minimum: 1
-
OptiCam® Actief Trekontlasting LC-connectors Recht, 0,95" (24,00mm) lengte Rubber Zwart
EFA02-03-003 Datasheet EFA02-03-003 - Essentra Components RPC3062-ND EFA02-03-003 DUST CAP FOR FC ADAPTERS 426 - Onmiddellijk Beschikbaar: 426 € 0,92000 1 Minimum: 1
-
Richco Actief Stofkap FC-adapters
-
Polyethyleen (PE) Groen
FLCCLIPBL-L Datasheet FLCCLIPBL-L - Panduit Corp 298-16220-ND FLCCLIPBL-L LC DUPLEX CLIP 1=1PC 102 - Onmiddellijk
50 - Fabrieksvoorraad
Beschikbaar: 102
€ 1,76000 1 Minimum: 1
-
*
Actief
-
-
-
-
-
FLCCLIW-X Datasheet FLCCLIW-X - Panduit Corp 298-12673-ND
FLCCLIW-X ALLOWS CONNECTORS TO BE LOCKED I 68 - Onmiddellijk Beschikbaar: 68 € 4,38000 1 Minimum: 1
-
NetKey® Actief Clip LC-connectors Duplex Plastic Wit
Resultaten per pagina
Pagina 1/20
|< < 1 2 3 4 5 >|

19:58:46 7-14-2020