EUR | USD
Productoverzicht > Connectors, verbindingen > Glasvezelconnectors - Accessoires

Glasvezelconnectors - Accessoires

Resultaten: 455
455 Resterend
Filteropties:
Fabrikant
Wissen
Serie
Wissen
Status onderdeel
Wissen
Type accessoire
Wissen
Voor gebruik met/gerelateerde producten
Wissen
Specificaties
Wissen
Materiaal
Wissen
Kleur
Wissen
Meer filters
Minder filters
Resultaten sorteren op:
Prijzen weergegeven op:
  • Voorraadstatus
  • Beschikbare media
  • Milieu
455 Resterend
Resultaten per pagina
Pagina 1/19
|< < 1 2 3 4 5 >|
Onderdelen vergelijken Datasheets Afbeelding Onderdeelnummer Digi-Key Onderdeelnr. fabrikant Fabrikant Beschrijving Beschikbare hoeveelheid
Eenheidsprijs
EUR
Minimumhoeveelheid Verpakking Serie Status onderdeel Type accessoire Voor gebruik met/gerelateerde producten Specificaties Materiaal Kleur
   
FO-FC-RS-A1-R Datasheet FO-FC-RS-A1-R - JAE Electronics 670-2090-ND FO-FC-RS-A1-R JAE Electronics PANEL MOUNT FRAME FOR FO/FC CONN 638 - Onmiddellijk Beschikbaar: 638 € 18,75000 1 Minimum: 1
-
FO-FC Actief Frame voor paneelmontage FO-FC-connectors
-
Koperlegering
-
-
2226881-1 - TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine A121981-ND 2226881-1 TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine CONNECTOR KIT, PLUG-IN MODULE, M 50 - Onmiddellijk Beschikbaar: 50 € 443,79000 1 Minimum: 1
-
8100 Actief Behuizingsdrager Multi-Mode MT-eindhulzen Vita 66,4 stekker, backplane
-
Zilver
EFA02-03-002 Datasheet EFA02-03-002 - Essentra Components RPC1170-ND EFA02-03-002 Essentra Components DUST CAP FOR FC ADAPTERS 2.192 - Onmiddellijk Beschikbaar: 2.192 € 0,94000 1 Minimum: 1
-
Richco Actief Stofkap FC-adapters
-
Polyethyleen (PE) Zwart
1060520010 Datasheet 1060520010 - Molex WM9496-ND 1060520010 Molex LOOPBACK FOR LC CONNECTORS 300 - Onmiddellijk Beschikbaar: 300 € 37,82000 1 Minimum: 1
-
106052 Actief Loopback LC-connectors Meerdere modi, simplex
-
Beige
EFA02-14-001 Datasheet EFA02-14-001 - Essentra Components RPC3907-ND EFA02-14-001 Essentra Components DUST CAP FOR SC ADAPTERS 1.769 - Onmiddellijk Beschikbaar: 1.769 € 1,35000 1 Minimum: 1
-
Richco Actief Stofkap SC-adapters
-
Thermoplastisch elastomeer (TPE) Zwart
1060590020 Datasheet 1060590020 - Molex WM14925-ND 1060590020 Molex DUST/PULLING CAP W/TETHER 193 - Onmiddellijk Beschikbaar: 193 € 10,35000 1 Minimum: 1
-
106059 Actief Stof-/trekkap
-
Binding
-
-
2061953-2 Datasheet 2061953-2 - TE Connectivity AMP Connectors A124368-ND 2061953-2 TE Connectivity AMP Connectors FULLAXS MINI BULKHEAD CAP 222 - Onmiddellijk Beschikbaar: 222 € 11,12000 1 Minimum: 1
-
FullAXS Mini Actief Dop (afdekking) Koppelingen Schot
-
Zwart
EFA02-14-ASS Datasheet EFA02-14-ASS - Essentra Components RPC3908-ND EFA02-14-ASS Essentra Components DUST CAP FOR SC ADAPTERS 490 - Onmiddellijk Beschikbaar: 490 € 12,36000 1 Minimum: 1
-
Richco Actief Stofkap SC-adapters Chain Stainless Steel Zilver
228046-1 Datasheet 228046-1 - TE Connectivity AMP Connectors A20131-ND 228046-1 TE Connectivity AMP Connectors RETENTION CLIP FOR OPTIMATE DNP 15.811 - Onmiddellijk Beschikbaar: 15.811 € 0,44000 1 Minimum: 1
-
OPTIMATE Actief Bevestigingsclip OPTIMATE DNP-connectors
-
-
-
2061926-1 Datasheet 2061926-1 - TE Connectivity AMP Connectors A124366-ND 2061926-1 TE Connectivity AMP Connectors FULLFLEX500 MINI FIELD INSTALL K 32 - Onmiddellijk Beschikbaar: 32 € 88,42000 1 Minimum: 1
-
FullAXS Mini Actief Koppelaar Frames voor paneelmontage Kabelwartel, afdichting, recht, 19,69" (500mm) lengte
-
Zwart
2000973-1 Datasheet 2000973-1 - TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine A118892-ND 2000973-1 TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine RCPT BACKPLANE MT V66.1 34 - Onmiddellijk Beschikbaar: 34 € 578,45000 1 Minimum: 1
-
8100 Actief Behuizingsdrager Multi-Mode MT-eindhulzen Vita 66,1 bus, backplane Aluminiumlegering Zilver
EFA02-43-002 Datasheet EFA02-43-002 - Essentra Components EFA02-43-002-ND EFA02-43-002 Essentra Components DUST CAP FOR ST ADAPTERS 1.500 - Onmiddellijk Beschikbaar: 1.500 € 1,31000 1 Minimum: 1
-
Richco Actief Stofkap ST-adapters
-
Polyvinylchloride (PVC) Zwart
FSCCLIP-L Datasheet FSCCLIP-L - Panduit Corp 298-16246-ND
FSCCLIP-L Panduit Corp ACCY SC CONN DULP CLIP 199 - Onmiddellijk Beschikbaar: 199 € 1,83000 1 Minimum: 1
-
8100 Actief Clip SC-connectors Duplex Plastic Zwart
1060730021 Datasheet 1060730021 - Molex WM6358-ND 1060730021 Molex ALIGNMENT RING CONN FIBER OPTIC 800 - Onmiddellijk Beschikbaar: 800 € 5,29000 1 Minimum: 1
-
SnapMate 106073 Actief Uitlijningsring
-
-
Zirconia Zwart
1588908-2 Datasheet 1588908-2 - TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine A142579-ND 1588908-2 TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine FERRULE KIT FOR PBJ 125U CABLE 154 - Onmiddellijk Beschikbaar: 154 € 13,00000 1 Minimum: 1
-
Pro Beam Jr Actief Eindhulzenset Pro Beam Jr 125 micron glasvezelkabel Enkele modus
-
-
1515740-1 Datasheet 1515740-1 - TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine A139019-ND 1515740-1 TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine INSERT ASSY FOR PRO BEAM JR CONN 609 - Onmiddellijk Beschikbaar: 609 € 445,06000 1 Minimum: 1
-
Pro Beam Jr Actief Inzetstuk Pro Beam Jr-connectors 4 kanalen, golflengte 1310nm
-
-
-
2226880-1 - TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine A121980-ND 2226880-1 TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine CONNECTOR KIT, RCPT, BACKPLANE, 24 - Onmiddellijk Beschikbaar: 24 € 461,16000 1 Minimum: 1
-
8100 Actief Behuizingsdrager Multi-Mode MT-eindhulzen Vita 66,4 bus, backplane
-
Zilver
HFBR-4525Z Datasheet HFBR-4525Z - Broadcom Limited 516-2078-ND HFBR-4525Z Broadcom Limited CRIMP RING FOR HFBR 1=1000PCS 4 - Onmiddellijk Beschikbaar: 4 € 102,06000 1 Minimum: 1
-
HFBR Actief Krimpring HFBR-serie connectors Simplex
-
Zilver
FDME8RG Datasheet FDME8RG - Panduit Corp 298-12664-ND FDME8RG Panduit Corp INDUSTRIALNET 8-PORT DIN RAIL F 2 - Onmiddellijk
1 - Fabrieksvoorraad
Beschikbaar: 2
€ 102,79000 1 Minimum: 1
-
8100 Actief Behuizing LC en SC-connectors DIN Rail Thermoplastic
-
1060051602 Datasheet 1060051602 - Molex WM14148-ND 1060051602 Molex LOOPBACK FOR MTP CONNECTORS 4 - Onmiddellijk Beschikbaar: 4 € 132,73000 1 Minimum: 1
-
106005 Actief Loopback MTP-connectors Meerdere modi, 24-kanaals
-
-
EFA02-11-ASS Datasheet EFA02-11-ASS - Essentra Components RPC3906-ND EFA02-11-ASS Essentra Components DUST CAP FOR FC/ST CONNECTORS 207 - Onmiddellijk Beschikbaar: 207 € 2,88000 1 Minimum: 1
-
Richco Actief Stofkap FC, ST-connectors Koord Polyvinylchloride (PVC) Zwart
FLCCLIW-X Datasheet FLCCLIW-X - Panduit Corp 298-12673-ND
FLCCLIW-X Panduit Corp ALLOWS CONNECTORS TO BE LOCKED I 68 - Onmiddellijk
750 - Fabrieksvoorraad
Beschikbaar: 68
€ 4,47000 1 Minimum: 1
-
NetKey® Actief Clip LC-connectors Duplex Plastic Wit
1918177-1 Datasheet 1918177-1 - TE Connectivity AMP Connectors 1918177-1-ND 1918177-1 TE Connectivity AMP Connectors PROTECTIVE CAP FOR LC ODVA CONN 86 - Onmiddellijk Beschikbaar: 86 € 5,43000 1 Minimum: 1
-
8100 Actief Beschermende dop LC ODVA-conforme connectors
-
Polyester Zwart
A-FB-CAP-WFBPFLA-1 Datasheet A-FB-CAP-WFBPFLA-1 - Assmann WSW Components AE10634-ND A-FB-CAP-WFBPFLA-1 Assmann WSW Components LOCKING CAP FOR LC ADAPTERS 86 - Onmiddellijk Beschikbaar: 86 € 7,04000 1 Minimum: 1
-
8100 Actief Dop (afdekking), vergrendelend LC-adapters Bajonetsluiting Polyfenyleenoxide (PPO) Zwart
FO6CB Datasheet FO6CB - Panduit Corp 298-12687-ND FO6CB Panduit Corp THE FAN-OUT KIT FOR SIX FIBERS I 16 - Onmiddellijk
741 - Fabrieksvoorraad
Beschikbaar: 16
€ 36,39000 1 Minimum: 1
-
8100 Actief Fan-outkit Vezel naar vezel 6 vezels; 39,37" (1,00 m) Acrylonitril-butadieen-styreen (ABS)
-
Resultaten per pagina
Pagina 1/19
|< < 1 2 3 4 5 >|

17:11:40 2-24-2020