EUR | USD

Productoverzicht > Connectors, verbindingen > Glasvezelconnectors - Accessoires

Resultaten: 444
444 Resterend
Filteropties:
Fabrikant
Wissen
Serie
Wissen
Status onderdeel
Wissen
Type accessoire
Wissen
Voor gebruik met/gerelateerde producten
Wissen
Specificaties
Wissen
Materiaal
Wissen
Kleur
Wissen
Meer filters
Minder filters
Resultaten sorteren op:
Prijzen weergegeven op:
  • Voorraadstatus
  • Beschikbare media
  • Milieu
444 Resterend
Resultaten per pagina
Pagina 1/18
|< < 1 2 3 4 5 >|
Onderdelen vergelijken Datasheets Afbeelding Onderdeelnummer Digi-Key Onderdeelnr. fabrikant Fabrikant Beschrijving Beschikbare hoeveelheid
Eenheidsprijs
EUR
Minimumhoeveelheid Verpakking Serie Status onderdeel Type accessoire Voor gebruik met/gerelateerde producten Specificaties Materiaal Kleur
   
FO-FC-RS-A1-R Datasheet FO-FC-RS-A1-R - JAE Electronics 670-2090-ND FO-FC-RS-A1-R JAE Electronics PANEL MOUNT FRAME FOR FO/FC CONN 242 - Onmiddellijk Beschikbaar: 242 € 18,74000 1 Minimum: 1
-
FO-FC Actief Frame voor paneelmontage FO-FC-connectors
-
Koperlegering
-
-
2226881-1 - TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine A121981-ND 2226881-1 TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine CONNECTOR KIT, PLUG-IN MODULE, M 35 - Onmiddellijk Beschikbaar: 35 € 430,54000 1 Minimum: 1
-
8100 Actief Behuizingsdrager Multi-Mode MT-eindhulzen Vita 66,4 stekker, backplane
-
Zilver
EFA02-03-002 Datasheet EFA02-03-002 - Essentra Components RPC1170-ND EFA02-03-002 Essentra Components DUST CAP FOR FC ADAPTERS 2.942 - Onmiddellijk Beschikbaar: 2.942 € 0,94000 1 Minimum: 1
-
8100 Actief Stofkap FC-adapters
-
Polyethyleen (PE) Zwart
1060520010 Datasheet 1060520010 - Molex WM9496-ND 1060520010 Molex LOOPBACK FOR LC CONNECTORS 382 - Onmiddellijk Beschikbaar: 382 € 35,98000 1 Minimum: 1
-
106052 Actief Loopback LC-connectors Meerdere modi, simplex
-
Beige
1060051100 Datasheet 1060051100 - Molex WM14147-ND 1060051100 Molex LOOPBACK FOR MTP CONNECTORS 60 - Onmiddellijk Beschikbaar: 60 € 104,46000 1 Minimum: 1
-
106005 Actief Loopback MTP-connectors Meerdere modi, 12-kanaals
-
-
1060590020 Datasheet 1060590020 - Molex WM14925-ND 1060590020 Molex DUST/PULLING CAP W/TETHER 193 - Onmiddellijk Beschikbaar: 193 € 10,35000 1 Minimum: 1
-
106059 Actief Stof-/trekkap
-
Binding
-
-
2061953-2 Datasheet 2061953-2 - TE Connectivity AMP Connectors A124368-ND 2061953-2 TE Connectivity AMP Connectors FULLAXS MINI BULKHEAD CAP 224 - Onmiddellijk Beschikbaar: 224 € 11,11000 1 Minimum: 1
-
FullAXS Mini Actief Dop (afdekking) Koppelingen Schot
-
Zwart
228046-1 Datasheet 228046-1 - TE Connectivity AMP Connectors A20131-ND 228046-1 TE Connectivity AMP Connectors RETENTION CLIP FOR OPTIMATE DNP 15.811 - Onmiddellijk Beschikbaar: 15.811 € 0,44000 1 Minimum: 1
-
OPTIMATE Actief Bevestigingsclip OPTIMATE DNP-connectors
-
-
-
2061926-1 Datasheet 2061926-1 - TE Connectivity AMP Connectors A124366-ND 2061926-1 TE Connectivity AMP Connectors FULLFLEX500 MINI FIELD INSTALL K 32 - Onmiddellijk Beschikbaar: 32 € 88,35000 1 Minimum: 1
-
FullAXS Mini Actief Koppelaar Frames voor paneelmontage Kabelwartel, afdichting, recht, 19,69" (500mm) lengte
-
Zwart
2000973-1 Datasheet 2000973-1 - TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine A118892-ND 2000973-1 TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine RCPT BACKPLANE MT V66.1 34 - Onmiddellijk Beschikbaar: 34 € 578,00000 1 Minimum: 1
-
8100 Actief Behuizingsdrager Multi-Mode MT-eindhulzen Vita 66,1 bus, backplane Aluminiumlegering Zilver
EFA02-43-002 Datasheet EFA02-43-002 - Essentra Components EFA02-43-002-ND EFA02-43-002 Essentra Components DUST CAP FOR ST ADAPTERS 1.500 - Onmiddellijk Beschikbaar: 1.500 € 1,31000 1 Minimum: 1
-
8100 Actief Stofkap ST-adapters
-
Polyvinylchloride (PVC) Zwart
EFA02-14-001 Datasheet EFA02-14-001 - Essentra Components RPC3907-ND EFA02-14-001 Essentra Components DUST CAP FOR SC ADAPTERS 1.769 - Onmiddellijk Beschikbaar: 1.769 € 1,35000 1 Minimum: 1
-
8100 Actief Stofkap SC-adapters
-
Thermoplastisch elastomeer (TPE) Zwart
FSCCLIP-L Datasheet FSCCLIP-L - Panduit Corp 298-16246-ND
FSCCLIP-L Panduit Corp ACCY SC CONN DULP CLIP 199 - Onmiddellijk Beschikbaar: 199 € 1,83000 1 Minimum: 1
-
8100 Actief Clip SC-connectors Duplex Plastic Zwart
1060730021 Datasheet 1060730021 - Molex WM6358-ND 1060730021 Molex ALIGNMENT RING CONN FIBER OPTIC 800 - Onmiddellijk Beschikbaar: 800 € 5,29000 1 Minimum: 1
-
SnapMate 106073 Actief Uitlijningsring
-
-
Zirconia Zwart
EFA02-14-ASS Datasheet EFA02-14-ASS - Essentra Components RPC3908-ND EFA02-14-ASS Essentra Components DUST CAP FOR SC ADAPTERS 490 - Onmiddellijk Beschikbaar: 490 € 12,35000 1 Minimum: 1
-
8100 Actief Stofkap SC-adapters Chain Stainless Steel Zilver
1588908-2 Datasheet 1588908-2 - TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine A142579-ND 1588908-2 TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine FERRULE KIT FOR PBJ 125U CABLE 154 - Onmiddellijk Beschikbaar: 154 € 12,61000 1 Minimum: 1
-
Pro Beam Jr Actief Eindhulzenset Pro Beam Jr 125 micron glasvezelkabel Enkele modus
-
-
1515740-1 Datasheet 1515740-1 - TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine A139019-ND 1515740-1 TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine INSERT ASSY FOR PRO BEAM JR CONN 609 - Onmiddellijk Beschikbaar: 609 € 431,76000 1 Minimum: 1
-
Pro Beam Jr Actief Inzetstuk Pro Beam Jr-connectors 4 kanalen, golflengte 1310nm
-
-
FDME8RG Datasheet FDME8RG - Panduit Corp 298-12664-ND FDME8RG Panduit Corp INDUSTRIALNET 8-PORT DIN RAIL F 2 - Onmiddellijk Beschikbaar: 2 € 102,71000 1 Minimum: 1
-
8100 Actief Behuizing LC en SC-connectors DIN Rail Thermoplastic
-
1060051001 Datasheet 1060051001 - Molex WM15794-ND 1060051001 Molex LOOPBACK FOR MTP CONNECTORS 13 - Onmiddellijk Beschikbaar: 13 € 115,71000 1 Minimum: 1
-
106005 Actief Loopback MTP-connectors Meerdere modi, 12-kanaals
-
-
1060051602 Datasheet 1060051602 - Molex WM14148-ND 1060051602 Molex LOOPBACK FOR MTP CONNECTORS 6 - Onmiddellijk Beschikbaar: 6 € 132,62000 1 Minimum: 1
-
106005 Actief Loopback MTP-connectors Meerdere modi, 24-kanaals
-
-
FLCCLIW-X Datasheet FLCCLIW-X - Panduit Corp 298-12673-ND
FLCCLIW-X Panduit Corp ALLOWS CONNECTORS TO BE LOCKED I 68 - Onmiddellijk Beschikbaar: 68 € 4,47000 1 Minimum: 1
-
NetKey® Actief Clip LC-connectors Duplex Plastic Wit
1918177-1 Datasheet 1918177-1 - TE Connectivity AMP Connectors 1918177-1-ND 1918177-1 TE Connectivity AMP Connectors PROTECTIVE CAP FOR LC ODVA CONN 90 - Onmiddellijk Beschikbaar: 90 € 5,43000 1 Minimum: 1
-
8100 Actief Beschermende dop LC ODVA-conforme connectors
-
Polyester Zwart
A-FB-CAP-WFBPFLA-1 Datasheet A-FB-CAP-WFBPFLA-1 - Assmann WSW Components AE10634-ND A-FB-CAP-WFBPFLA-1 Assmann WSW Components LOCKING CAP FOR LC ADAPTERS 89 - Onmiddellijk Beschikbaar: 89 € 7,04000 1 Minimum: 1
-
8100 Actief Dop (afdekking), vergrendelend LC-adapters Bajonetsluiting Polyfenyleenoxide (PPO) Zwart
FO6CB Datasheet FO6CB - Panduit Corp 298-12687-ND FO6CB Panduit Corp THE FAN-OUT KIT FOR SIX FIBERS I 16 - Onmiddellijk Beschikbaar: 16 € 36,36000 1 Minimum: 1
-
8100 Actief Fan-outkit Vezel naar vezel 6 vezels; 39,37" (1,00 m) Acrylonitril-butadieen-styreen (ABS)
-
HFBR-4525Z Datasheet HFBR-4525Z - Broadcom Limited 516-2078-ND HFBR-4525Z Broadcom Limited CRIMP RING FOR HFBR 1=1000PCS 11 - Onmiddellijk Beschikbaar: 11 € 101,98000 1 Minimum: 1
-
HFBR Actief Krimpring HFBR-serie connectors Simplex
-
Zilver
Resultaten per pagina
Pagina 1/18
|< < 1 2 3 4 5 >|

22:19:33 12-12-2019