EUR | USD
Productoverzicht > Connectors, verbindingen > Glasvezelconnectors - Adapters

Glasvezelconnectors - Adapters

Resultaten: 2.123
2.123 Resterend
Filteropties:
Fabrikant
Wissen
Serie
Wissen
Status onderdeel
Wissen
Type
Wissen
Converteren van (adapteruiteinde)
Wissen
Converteren naar (adapteruiteinde)
Wissen
Simplex/Duplex
Wissen
Modus
Wissen
Type montage
Wissen
Diëlektrisch materiaal
Wissen
Materiaal ferrule
Wissen
Functionaliteiten
Wissen
Kleur
Wissen
Meer filters
Minder filters
Resultaten sorteren op:
Prijzen weergegeven op:
  • Voorraadstatus
  • Beschikbare media
  • Milieu
2.123 Resterend
Resultaten per pagina
Pagina 1/85
|< < 1 2 3 4 5 >|
Onderdelen vergelijken Datasheets Afbeelding Onderdeelnummer Digi-Key Onderdeelnr. fabrikant Fabrikant Beschrijving Beschikbare hoeveelheid
Eenheidsprijs
EUR
Minimumhoeveelheid Verpakking Serie Status onderdeel Type Converteren van (adapteruiteinde) Converteren naar (adapteruiteinde) Simplex/Duplex Modus Type montage Diëlektrisch materiaal Materiaal ferrule Functionaliteiten Kleur
   
1061101000 Datasheet 1061101000 - Molex WM14152-ND 1061101000 CONN COUPLER RCPT ST-ST SIMPLEX 945 - Onmiddellijk Beschikbaar: 945 € 5,60000 1 Minimum: 1
-
106110 Actief Koppelaar ST-bus ST-bus Simplex Enkele modus Paneelmontage, schot Metal Ceramic Stofkap Zilver
1061720000 Datasheet 1061720000 - Molex WM14164-ND 1061720000 CONN ADAPTER RCPT ST-FC SIMPLEX 887 - Onmiddellijk Beschikbaar: 887 € 7,65000
-
-
106172 Laatste keer gekocht Adapter ST-bus FC-bus Simplex Enkele modus Paneelmontage, schot Polymeer Zirconia
-
Zilver
1061523000 Datasheet 1061523000 - Molex WM8679-ND 1061523000 CONN COUPLER RCPT FC-FC SIMPLEX 1.682 - Onmiddellijk Beschikbaar: 1.682 € 8,24000 1 Minimum: 1
-
106152 Actief Koppelaar FC-bus FC-bus Simplex Enkele modus Paneelmontage, schot Polymeer Ceramic Stofkap Zilver
1061261400 Datasheet 1061261400 - Molex WM8676-ND 1061261400 CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX 222 - Onmiddellijk Beschikbaar: 222 € 14,03000 1 Minimum: 1
-
106126 Actief Koppelaar LC-bus LC-bus Duplex Enkele modus Paneelmontage, flens; kliksysteem Polymeer Zirconia Stofkap Blue
1061271400 Datasheet 1061271400 - Molex WM3659-ND 1061271400 CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX 657 - Onmiddellijk Beschikbaar: 657 € 16,21000 1 Minimum: 1
-
106127 Actief Koppelaar LC-bus LC-bus Duplex Enkele modus Paneelmontage, flens; kliksysteem Polymeer Zirconia Stofkap, sluitklep Blue
17-300240 Datasheet 17-300240 - Conec 626-1633-ND 17-300240 CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX 328 - Onmiddellijk Beschikbaar: 328 € 18,81000 1 Minimum: 1
-
8100 Actief Koppelaar LC-bus LC-bus Duplex Multi-modus Paneelmontage, schot Polyester Fosforbrons
-
Zwart
1061151106 Datasheet 1061151106 - Molex WM16783-ND 1061151106 CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX 119 - Onmiddellijk Beschikbaar: 119 € 20,21000 1 Minimum: 1
-
106115 Actief Koppelaar LC-bus LC-bus Duplex Multi-modus Paneelmontage, flens (2 gaten) Spuitgietzink Fosforbrons Stofkap, afgeschermd Zilver
1061151100 Datasheet 1061151100 - Molex WM14156-ND 1061151100 CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX 137 - Onmiddellijk Beschikbaar: 137 € 22,50000 1 Minimum: 1
-
106115 Actief Koppelaar LC-bus LC-bus Duplex Singlemode/multimode Paneelmontage, flens (2 gaten) Spuitgietzink Zirconia Stofkap, afgeschermd Zilver
1061230400 Datasheet 1061230400 - Molex WM8759-ND 1061230400 CONN COUPLER RCPT LC-LC 4-PLEX 305 - Onmiddellijk Beschikbaar: 305 € 24,92000 1 Minimum: 1
-
106123 Actief Koppelaar LC-bus LC-bus 4-plex Enkele modus Paneelmontage, flens; kliksysteem Polymeer Zirconia Stofkap, sluitklep Blue
1061141150 Datasheet 1061141150 - Molex WM10355-ND 1061141150 CONN ADAPTER RCPT MPO-MT SIMPLEX 108 - Onmiddellijk Beschikbaar: 108 € 28,49000 1 Minimum: 1
-
106114 Actief Adapter MPO-bus MT-bus Simplex Singlemode/multimode Paneelmontage, flens (2 gaten) Spuitgietzink
-
Afgeschermd, sluitklep Zilver
1061141100 Datasheet 1061141100 - Molex WM4427-ND 1061141100 CONN COUPLR RCPT MPO-MPO SIMPLEX 376 - Onmiddellijk Beschikbaar: 376 € 29,72000 1 Minimum: 1
-
106114 Actief Adapter MPO-bus MPO-bus Simplex Singlemode/multimode Paneelmontage, flens (2 gaten) Spuitgietzink
-
Stofkap, afgeschermd, sluitklep Zilver
1061141200 Datasheet 1061141200 - Molex WM14154-ND 1061141200 CONN COUPLR RCPT MPO-MPO SIMPLEX 135 - Onmiddellijk Beschikbaar: 135 € 27,28000 1 Minimum: 1
-
106114 Actief Koppelaar MPO-bus MPO-bus Simplex Singlemode/multimode Paneelmontage, kliksysteem Spuitgietzink
-
Stofkap, afgeschermd, sluitklep Zilver
1061141400 Datasheet 1061141400 - Molex WM14155-ND 1061141400 CONN COUPLR RCPT MPO-MPO SIMPLEX 188 - Onmiddellijk Beschikbaar: 188 € 28,40000 1 Minimum: 1
-
106114 Actief Koppelaar MPO-bus MPO-bus Simplex Singlemode/multimode Paneelmontage, flens (2 gaten) Spuitgietzink
-
Stofkap, afgeschermd, sluitklep Zilver
1061230650 Datasheet 1061230650 - Molex WM17633-ND 1061230650 CONN COUPLER RCPT LC-LC 4-PLEX 383 - Onmiddellijk Beschikbaar: 383 € 29,98000 1 Minimum: 1
-
106123 Actief Koppelaar LC-bus LC-bus 4-plex Singlemode/multimode Paneelmontage, flens Polymeer Ceramic Hoek gepolijst, stofkap, afgeschermd, sluitklep Groen
1061230500 Datasheet 1061230500 - Molex WM14938-ND 1061230500 CONN COUPLER RCPT LC-LC 4-PLEX 218 - Onmiddellijk Beschikbaar: 218 € 29,98000 1 Minimum: 1
-
106123 Actief Koppelaar LC-bus LC-bus 4-plex Singlemode/multimode Paneelmontage, kliksysteem Polymeer Ceramic Stofkap, afgeschermd, sluitklep Blue
HFBR-4505Z Datasheet HFBR-4505Z - Broadcom Limited 516-1748-ND HFBR-4505Z CONN COUPLER RCPT POF-POF DUPLEX 4.436 - Onmiddellijk Beschikbaar: 4.436 € 1,70000 1 Minimum: 1
-
8100 Actief Koppelaar POF-bus POF-bus Duplex
-
Paneelmontage, schot
-
-
-
Grijs
HFBR-4515Z Datasheet HFBR-4515Z - Broadcom Limited 516-2076-ND HFBR-4515Z CONN COUPLER RCPT POF-POF DUPLEX 2.682 - Onmiddellijk Beschikbaar: 2.682 € 1,70000 1 Minimum: 1
-
8100 Actief Koppelaar POF-bus POF-bus Duplex
-
Paneelmontage, schot
-
-
-
Blue
1061131000 Datasheet 1061131000 - Molex WM14153-ND 1061131000 CONN COUPLER RCPT ST-ST SIMPLEX 1.573 - Onmiddellijk Beschikbaar: 1.573 € 2,66000
-
-
106113 Laatste keer gekocht Koppelaar ST-bus ST-bus Simplex Multi-modus Paneelmontage, schot Metal Polymeer Stofkap Zilver
1061561000 Datasheet 1061561000 - Molex WM14161-ND 1061561000 CONN COUPLER RCPT FC-FC SIMPLEX 497 - Onmiddellijk Beschikbaar: 497 € 7,69000
-
-
106156 Laatste keer gekocht Koppelaar FC-bus FC-bus Simplex Singlemode/multimode Paneelmontage, schot Polymeer Fosforbrons Stofkap Zilver
1061521000 Datasheet 1061521000 - Molex WM8678-ND 1061521000 CONN COUPLER RCPT FC-FC SIMPLEX 297 - Onmiddellijk Beschikbaar: 297 € 7,69000 1 Minimum: 1
-
106152 Actief Koppelaar FC-bus FC-bus Simplex Singlemode/multimode Paneelmontage, schot Polymeer Ceramic Stofkap Zilver
1061613000 Datasheet 1061613000 - Molex WM3660-ND 1061613000 CONN COUPLER RCPT SC-SC SIMPLEX 507 - Onmiddellijk Beschikbaar: 507 € 7,82000 1 Minimum: 1
-
106161 Actief Koppelaar SC-bus SC-bus Simplex Enkele modus Paneelmontage, flens; kliksysteem Polymeer Fosforbrons Stofkap, sluitklep Groen
1061520100 Datasheet 1061520100 - Molex WM14159-ND 1061520100 CONN COUPLER RCPT FC-FC SIMPLEX 285 - Onmiddellijk Beschikbaar: 285 € 8,56000 1 Minimum: 1
-
106152 Actief Koppelaar FC-bus FC-bus Simplex Singlemode/multimode Paneelmontage, vierkante flens Polymeer Zirconia Stofkap Zilver
1061241000 Datasheet 1061241000 - Molex WM8675-ND 1061241000 CONN COUPLER RCPT LC-LC SIMPLEX 211 - Onmiddellijk Beschikbaar: 211 € 10,09000 1 Minimum: 1
-
106124 Actief Koppelaar LC-bus LC-bus Simplex Enkele modus Paneelmontage, kliksysteem Polymeer Zirconia
-
Blue
1061520000 Datasheet 1061520000 - Molex WM14158-ND 1061520000 CONN COUPLER RCPT FC-FC SIMPLEX 800 - Onmiddellijk Beschikbaar: 800 € 14,15000 1 Minimum: 1
-
106152 Actief Koppelaar FC-bus FC-bus Simplex Singlemode/multimode Paneelmontage, vierkante flens Polymeer Ceramic Stofkap Zilver
N455-000 Datasheet N455-000 - Tripp Lite TL1531-ND N455-000 CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX 724 - Onmiddellijk
4.800 - Fabrieksvoorraad
Beschikbaar: 724
€ 12,94000 1 Minimum: 1
-
8100 Actief Koppelaar LC-bus LC-bus Duplex Multi-modus Paneelmontage, flens; kliksysteem
-
-
-
Beige
Resultaten per pagina
Pagina 1/85
|< < 1 2 3 4 5 >|

03:53:28 3-30-2020