EUR | USD
Productoverzicht > Connectors, verbindingen > Glasvezelconnectors - Adapters

Glasvezelconnectors - Adapters

Resultaten: 2.768
2.768 Resterend
Filteropties:
Fabrikant
Wissen
Verpakking
Wissen
Serie
Wissen
Status onderdeel
Wissen
Type
Wissen
Converteren van (adapteruiteinde)
Wissen
Converteren naar (adapteruiteinde)
Wissen
Simplex/Duplex
Wissen
Modus
Wissen
Type montage
Wissen
Materiaal behuizing
Wissen
Materiaal ferrule
Wissen
Functies
Wissen
Kleur
Wissen
Meer filters
Minder filters
Resultaten sorteren op:
Prijzen weergegeven op:
  • Voorraadstatus
  • Beschikbare media
  • Milieu
2.768 Resterend
Resultaten per pagina
Pagina 1/111
|< < 1 2 3 4 5 >|
Onderdelen vergelijken Datasheets Afbeelding Onderdeelnummer Digi-Key Onderdeelnr. fabrikant Fabrikant Beschrijving Beschikbare hoeveelheid
Eenheidsprijs
EUR
Minimumhoeveelheid Verpakking Serie Status onderdeel Type Converteren van (adapteruiteinde) Converteren naar (adapteruiteinde) Simplex/Duplex Modus Type montage Materiaal behuizing Materiaal ferrule Functies Kleur
   
HFBR-4505Z Datasheet HFBR-4505Z - Broadcom Limited 516-1748-ND HFBR-4505Z CONN COUPLER RCPT POF-POF DUPLEX 2.318 - Onmiddellijk Beschikbaar: 2.318 € 1,50000 1 Minimum: 1
-
-
Actief Koppelaar POF-bus POF-bus Duplex
-
Paneelmontage, schot
-
-
-
Grijs
1061131000 Datasheet 1061131000 - Molex WM14153-ND 1061131000 CONN COUPLER RCPT ST-ST SIMPLEX 2.103 - Onmiddellijk Beschikbaar: 2.103 € 2,45000
-
-
106113 Verouderd Koppelaar ST-bus ST-bus Simplex Multi-modus Paneelmontage, schot Metal Polymeer Stofkap Zilver
1061101000 Datasheet 1061101000 - Molex WM14152-ND 1061101000 CONN COUPLER RCPT ST-ST SIMPLEX 718 - Onmiddellijk Beschikbaar: 718 € 5,16000 1 Minimum: 1
-
106110 Actief Koppelaar ST-bus ST-bus Simplex Enkele modus Paneelmontage, schot Metal Ceramic Stofkap Zilver
1061523000 Datasheet 1061523000 - Molex WM8679-ND 1061523000 CONN COUPLER RCPT FC-FC SIMPLEX 2.168 - Onmiddellijk Beschikbaar: 2.168 € 7,42000 1 Minimum: 1
-
106152 Actief Koppelaar FC-bus FC-bus Simplex Enkele modus Paneelmontage, schot Polymeer Ceramic Stofkap Zilver
1061522000 Datasheet 1061522000 - Molex WM14160-ND 1061522000 CONN COUPLER RCPT FC-FC SIMPLEX 425 - Onmiddellijk Beschikbaar: 425 € 10,51000 1 Minimum: 1
-
106152 Actief Koppelaar FC-bus FC-bus Simplex Enkele modus Paneelmontage, vierkante flens Polymeer Ceramic Hoek gepolijst, stofkap Zilver
1061261400 Datasheet 1061261400 - Molex WM8676-ND 1061261400 CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX 1.026 - Onmiddellijk Beschikbaar: 1.026 € 12,91000 1 Minimum: 1
-
106126 Actief Koppelaar LC-bus LC-bus Duplex Enkele modus Paneelmontage, flens; kliksysteem Polymeer Zirconia Stofkap Blue
1061271400 Datasheet 1061271400 - Molex WM3659-ND 1061271400 CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX 154 - Onmiddellijk Beschikbaar: 154 € 14,91000 1 Minimum: 1
-
106127 Actief Koppelaar LC-bus LC-bus Duplex Enkele modus Paneelmontage, flens; kliksysteem Polymeer Zirconia Stofkap, sluitklep Blue
1061810007 Datasheet 1061810007 - Molex WM14165-ND 1061810007 CONN COUPLR RCPT MTP-MTP SIMPLEX 176 - Onmiddellijk
400 - Fabrieksvoorraad
Beschikbaar: 176
€ 17,33000 1 Minimum: 1
-
106181 Actief Koppelaar MTP-bus MTP-bus Simplex Singlemode/multimode Paneelmontage, flens; kliksysteem Polyetherimide (PEI)
-
Stofkap Zwart
17-300230 Datasheet 17-300230 - Conec 626-1634-ND 17-300230 CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX 134 - Onmiddellijk Beschikbaar: 134 € 18,21000 1 Minimum: 1
-
-
Actief Koppelaar LC-bus LC-bus Duplex Enkele modus Paneelmontage, schot Polyester Ceramic
-
Zwart
1061151106 Datasheet 1061151106 - Molex WM16783-ND 1061151106 CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX 188 - Onmiddellijk Beschikbaar: 188 € 18,59000 1 Minimum: 1
-
106115 Actief Koppelaar LC-bus LC-bus Duplex Multi-modus Paneelmontage, flens (2 gaten) Spuitgietzink Fosforbrons Stofkap, afgeschermd Zilver
1061152100 Datasheet 1061152100 - Molex WM6359-ND 1061152100 CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX 2.583 - Onmiddellijk Beschikbaar: 2.583 € 19,25000 1 Minimum: 1
-
106115 Actief Koppelaar LC-bus LC-bus Duplex Singlemode/multimode Paneelmontage, kliksysteem Spuitgietzink Zirconia Stofkap, afgeschermd Zilver
1061162100 Datasheet 1061162100 - Molex WM8728-ND 1061162100 CONN COUPLER RCPT SC-SC SIMPLEX 989 - Onmiddellijk Beschikbaar: 989 € 20,98000 1 Minimum: 1
-
106116 Actief Koppelaar SC-bus SC-bus Simplex Singlemode/multimode Paneelmontage, flens; kliksysteem Metal Zirconia Afgeschermd, sluitklep Zilver
1061151100 Datasheet 1061151100 - Molex WM14156-ND 1061151100 CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX 513 - Onmiddellijk Beschikbaar: 513 € 20,70000 1 Minimum: 1
-
106115 Actief Koppelaar LC-bus LC-bus Duplex Singlemode/multimode Paneelmontage, flens (2 gaten) Spuitgietzink Zirconia Stofkap, afgeschermd Zilver
1061151110 Datasheet 1061151110 - Molex WM3657-ND 1061151110 CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX 594 - Onmiddellijk Beschikbaar: 594 € 22,94000 1 Minimum: 1
-
106115 Actief Koppelaar LC-bus LC-bus Duplex Singlemode/multimode Paneelmontage, flens (2 gaten) Spuitgietzink Zirconia Stofkap, afgeschermd, sluitklep Zilver
1061152110 Datasheet 1061152110 - Molex WM20685-ND 1061152110 CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX 877 - Onmiddellijk Beschikbaar: 877 € 24,06000 1 Minimum: 1
-
106115 Actief Koppelaar LC-bus LC-bus Duplex Singlemode/multimode Paneelmontage, kliksysteem Spuitgietzink Zirconia Stofkap, afgeschermd, sluitklep Zilver
1061141100 Datasheet 1061141100 - Molex WM4427-ND 1061141100 CONN COUPLR RCPT MPO-MPO SIMPLEX 307 - Onmiddellijk
1.100 - Fabrieksvoorraad
Beschikbaar: 307
€ 30,27000 1 Minimum: 1
-
106114 Actief Adapter MPO-bus MPO-bus Simplex Singlemode/multimode Paneelmontage, flens (2 gaten) Spuitgietzink
-
Stofkap, afgeschermd, sluitklep Zilver
1061141400 Datasheet 1061141400 - Molex WM14155-ND 1061141400 CONN COUPLR RCPT MPO-MPO SIMPLEX 587 - Onmiddellijk Beschikbaar: 587 € 26,13000 1 Minimum: 1
-
106114 Actief Koppelaar MPO-bus MPO-bus Simplex Singlemode/multimode Paneelmontage, flens (2 gaten) Spuitgietzink
-
Stofkap, afgeschermd, sluitklep Zilver
1061230650 Datasheet 1061230650 - Molex WM17633-ND 1061230650 CONN COUPLER RCPT LC-LC 4-PLEX 421 - Onmiddellijk Beschikbaar: 421 € 27,58000 1 Minimum: 1
-
106123 Actief Koppelaar LC-bus LC-bus 4-plex Singlemode/multimode Paneelmontage, flens Polymeer Ceramic Hoek gepolijst, stofkap, afgeschermd, sluitklep Groen
17-300710 Datasheet 17-300710 - Conec 626-1621-ND 17-300710 CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX 132 - Onmiddellijk Beschikbaar: 132 € 37,70000 1 Minimum: 1
-
-
Actief Koppelaar LC-bus LC-bus Duplex Multi-modus Paneelmontage, flens Spuitgietzink Fosforbrons Bevestigingsmaterialen voor montage, beschermkap Zilver
FO-FC-FS(FC-A1)-STD Datasheet FO-FC-FS(FC-A1)-STD - JAE Electronics 670-1726-ND FO-FC-FS(FC-A1)-STD CONN COUPLER RCPT FC-FC SIMPLEX 118 - Onmiddellijk Beschikbaar: 118 € 37,81000 1 Minimum: 1
-
FO-FC Actief Koppelaar FC-bus FC-bus Simplex Singlemode/multimode Paneelmontage Stainless Steel Ceramic Hefboom Zilver
1061210950 Datasheet 1061210950 - Molex WM9839-ND 1061210950 CONN COUPLER RCPT LC-LC 8-PLEX 270 - Onmiddellijk
630 - Fabrieksvoorraad
Beschikbaar: 270
€ 52,63000 1 Minimum: 1
-
106121 Actief Koppelaar LC-bus LC-bus 8-plex Multi-modus Paneelmontage, kliksysteem Polymeer Ceramic Stofkap, afgeschermd, sluitklep Blue
HFBR-4515Z Datasheet HFBR-4515Z - Broadcom Limited 516-2076-ND HFBR-4515Z CONN COUPLER RCPT POF-POF DUPLEX 4.642 - Onmiddellijk Beschikbaar: 4.642 € 1,50000 1 Minimum: 1
-
-
Actief Koppelaar POF-bus POF-bus Duplex
-
Paneelmontage, schot
-
-
-
Blue
1061563000 Datasheet 1061563000 - Molex WM14162-ND 1061563000 CONN COUPLER RCPT FC-FC SIMPLEX 230 - Onmiddellijk Beschikbaar: 230 € 6,14000
-
-
106156 Verouderd Koppelaar FC-bus FC-bus Simplex Enkele modus Paneelmontage, schot Polymeer Fosforbrons Stofkap Zilver
5012660000 Datasheet 5012660000 - Molex WM14167-ND 5012660000 CONN COUPLR RCPT SMI-SMI SIMPLEX 197 - Onmiddellijk Beschikbaar: 197 € 7,06000 1 Minimum: 1
-
501266 Actief Koppelaar SMI-bus SMI-bus Duplex Multi-modus Paneelmontage, flens (2 gaten) Polyester Ceramic
-
Grijs
1061561000 Datasheet 1061561000 - Molex WM14161-ND 1061561000 CONN COUPLER RCPT FC-FC SIMPLEX 390 - Onmiddellijk Beschikbaar: 390 € 7,07000
-
-
106156 Verouderd Koppelaar FC-bus FC-bus Simplex Singlemode/multimode Paneelmontage, schot Polymeer Fosforbrons Stofkap Zilver
Resultaten per pagina
Pagina 1/111
|< < 1 2 3 4 5 >|

01:42:25 12-1-2020