EUR | USD
Productoverzicht > Connectors, verbindingen > Glasvezelconnectors - adapters

Glasvezelconnectors - adapters

Resultaten: 2.805
2.805 Resterend
Filteropties:
Fabrikant
Wissen
Verpakking
Wissen
Serie
Wissen
Status onderdeel
Wissen
Type
Wissen
Converteren van (adapteruiteinde)
Wissen
Converteren naar (adapteruiteinde)
Wissen
Simplex/Duplex
Wissen
Modus
Wissen
Type montage
Wissen
Materiaal behuizing
Wissen
Materiaal ferrule
Wissen
Functies
Wissen
Kleur
Wissen
Meer filters
Minder filters
Resultaten sorteren op:
Prijzen weergegeven op:
  • Voorraadstatus
  • Beschikbare media
  • Milieu
2.805 Resterend
Resultaten per pagina
Pagina 1/113
|< < 1 2 3 4 5 >|
Onderdelen vergelijken Datasheets Afbeelding Onderdeelnummer Digi-Key Onderdeelnr. fabrikant Fabrikant Beschrijving Beschikbare hoeveelheid
Eenheidsprijs
EUR
Minimumhoeveelheid Verpakking Serie Status onderdeel Type Converteren van (adapteruiteinde) Converteren naar (adapteruiteinde) Simplex/Duplex Modus Type montage Materiaal behuizing Materiaal ferrule Functies Kleur
   
HFBR-4505Z Datasheet HFBR-4505Z - Broadcom Limited 516-1748-ND HFBR-4505Z Broadcom Limited CONN COUPLER RCPT POF-POF DUPLEX 14.933 - Onmiddellijk Beschikbaar: 14.933 € 1,64000 1 Minimum: 1 Bulk
-
Actief Koppelaar POF-bus POF-bus Duplex
-
Paneelmontage, schot
-
-
-
Grijs
1061101000 Datasheet 1061101000 - Molex WM14152-ND 1061101000 Molex CONN COUPLER RCPT ST-ST SIMPLEX 611 - Onmiddellijk Beschikbaar: 611 € 12,08000 1 Minimum: 1 Bulk 106110 Actief Koppelaar ST-bus ST-bus Simplex Enkele modus Paneelmontage, schot Metal Ceramic Stofkap Zilver
1061523000 Datasheet 1061523000 - Molex WM8679-ND 1061523000 Molex CONN COUPLER RCPT FC-FC SIMPLEX 3.378 - Onmiddellijk Beschikbaar: 3.378 € 14,90000 1 Minimum: 1 Bulk 106152 Actief Koppelaar FC-bus FC-bus Simplex Enkele modus Paneelmontage, schot Polymeer Ceramic Stofkap Zilver
1061613000 Datasheet 1061613000 - Molex WM3660-ND 1061613000 Molex CONN COUPLER RCPT SC-SC SIMPLEX 1.315 - Onmiddellijk Beschikbaar: 1.315 € 16,61000 1 Minimum: 1 Zak 106161 Actief Koppelaar SC-bus SC-bus Simplex Enkele modus Paneelmontage, flens; kliksysteem Polymeer Fosforbrons Stofkap, sluitklep Groen
1061522000 Datasheet 1061522000 - Molex WM14160-ND 1061522000 Molex CONN COUPLER RCPT FC-FC SIMPLEX 2.008 - Onmiddellijk Beschikbaar: 2.008 € 10,51000 1 Minimum: 1 Bulk 106152 Actief Koppelaar FC-bus FC-bus Simplex Enkele modus Paneelmontage, vierkante flens Polymeer Ceramic Hoek gepolijst, stofkap Zilver
1061271400 Datasheet 1061271400 - Molex WM3659-ND 1061271400 Molex CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX 1.285 - Onmiddellijk Beschikbaar: 1.285 € 34,24000 1 Minimum: 1 Zak 106127 Actief Koppelaar LC-bus LC-bus Duplex Enkele modus Paneelmontage, flens; kliksysteem Polymeer Zirconia Stofkap, sluitklep Blue
EHLC2M Datasheet EHLC2M - Switchcraft Inc. SC1564-ND EHLC2M Switchcraft Inc. CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX 241 - Onmiddellijk Beschikbaar: 241 € 14,72000 1 Minimum: 1 Bulk EHLC2 Actief Koppelaar LC-bus LC-bus Duplex Multi-modus Paneelmontage, vierkante flens Polyoxymethyleen (POM) acetaal Fosforbrons Stofkap Beige
17-300240 Datasheet 17-300240 - Conec 626-1633-ND 17-300240 Conec CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX 431 - Onmiddellijk Beschikbaar: 431 € 15,60000 1 Minimum: 1 Zak
-
Actief Koppelaar LC-bus LC-bus Duplex Multi-modus Paneelmontage, schot Polyester Fosforbrons
-
Zwart
1061271590 Datasheet 1061271590 - Molex WM8677-ND 1061271590 Molex CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX 2.177 - Onmiddellijk
100 - Fabrieksvoorraad
Beschikbaar: 2.177
€ 41,53000 1 Minimum: 1 Bulk 106127 Actief Koppelaar LC-bus LC-bus Duplex Singlemode/multimode Paneelmontage, flens; kliksysteem Polymeer Zirconia Stofkap, sluitklep Zilver
1061152100 Datasheet 1061152100 - Molex WM6359-ND 1061152100 Molex CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX 5.168 - Onmiddellijk Beschikbaar: 5.168 € 45,05000 1 Minimum: 1 Bulk 106115 Actief Koppelaar LC-bus LC-bus Duplex Singlemode/multimode Paneelmontage, kliksysteem Spuitgietzink Zirconia Stofkap, afgeschermd Zilver
1061230300 Datasheet 1061230300 - Molex WM17252-ND 1061230300 Molex CONN COUPLER RCPT LC-LC 4-PLEX 230 - Onmiddellijk Beschikbaar: 230 € 49,54000 1 Minimum: 1 Bulk 106123 Actief Koppelaar LC-bus LC-bus 4-plex Enkele modus Paneelmontage, flens; kliksysteem Polymeer Zirconia Stofkap Blue
1061162100 Datasheet 1061162100 - Molex WM8728-ND 1061162100 Molex CONN COUPLER RCPT SC-SC SIMPLEX 509 - Onmiddellijk Beschikbaar: 509 € 49,91000 1 Minimum: 1 Bulk 106116 Actief Koppelaar SC-bus SC-bus Simplex Singlemode/multimode Paneelmontage, flens; kliksysteem Metal Zirconia Afgeschermd, sluitklep Zilver
1061151100 Datasheet 1061151100 - Molex WM14156-ND 1061151100 Molex CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX 272 - Onmiddellijk
400 - Fabrieksvoorraad
Beschikbaar: 272
€ 50,48000 1 Minimum: 1 Bulk 106115 Actief Koppelaar LC-bus LC-bus Duplex Singlemode/multimode Paneelmontage, flens (2 gaten) Spuitgietzink Zirconia Stofkap, afgeschermd Zilver
1061151110 Datasheet 1061151110 - Molex WM3657-ND 1061151110 Molex CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX 1.152 - Onmiddellijk Beschikbaar: 1.152 € 21,03000 1 Minimum: 1 Tray 106115 Actief Koppelaar LC-bus LC-bus Duplex Singlemode/multimode Paneelmontage, flens (2 gaten) Spuitgietzink Zirconia Stofkap, afgeschermd, sluitklep Zilver
1061141150 Datasheet 1061141150 - Molex WM10355-ND 1061141150 Molex CONN ADAPTER RCPT MPO-MT SIMPLEX 374 - Onmiddellijk
200 - Fabrieksvoorraad
Beschikbaar: 374
€ 54,97000 1 Minimum: 1 Tray 106114 Actief Adapter MPO-bus MT-bus Simplex Singlemode/multimode Paneelmontage, flens (2 gaten) Spuitgietzink
-
Afgeschermd, sluitklep Zilver
1061141100 Datasheet 1061141100 - Molex WM4427-ND 1061141100 Molex CONN COUPLR RCPT MPO-MPO SIMPLEX 745 - Onmiddellijk Beschikbaar: 745 € 56,93000 1 Minimum: 1 Tray 106114 Actief Adapter MPO-bus MPO-bus Simplex Singlemode/multimode Paneelmontage, flens (2 gaten) Spuitgietzink
-
Stofkap, afgeschermd, sluitklep Zilver
1061230400 Datasheet 1061230400 - Molex WM8759-ND 1061230400 Molex CONN COUPLER RCPT LC-LC 4-PLEX 495 - Onmiddellijk Beschikbaar: 495 € 23,47000 1 Minimum: 1 Bulk 106123 Actief Koppelaar LC-bus LC-bus 4-plex Enkele modus Paneelmontage, flens; kliksysteem Polymeer Zirconia Stofkap, sluitklep Blue
1061230650 Datasheet 1061230650 - Molex WM17633-ND 1061230650 Molex CONN COUPLER RCPT LC-LC 4-PLEX 416 - Onmiddellijk Beschikbaar: 416 € 67,25000 1 Minimum: 1 Bulk 106123 Actief Koppelaar LC-bus LC-bus 4-plex Singlemode/multimode Paneelmontage, flens Polymeer Ceramic Hoek gepolijst, stofkap, afgeschermd, sluitklep Groen
1061230500 Datasheet 1061230500 - Molex WM14938-ND 1061230500 Molex CONN COUPLER RCPT LC-LC 4-PLEX 911 - Onmiddellijk Beschikbaar: 911 € 28,24000 1 Minimum: 1 Bulk 106123 Actief Koppelaar LC-bus LC-bus 4-plex Singlemode/multimode Paneelmontage, kliksysteem Polymeer Ceramic Stofkap, afgeschermd, sluitklep Blue
1061230600 Datasheet 1061230600 - Molex WM6361-ND 1061230600 Molex CONN COUPLER RCPT LC-LC 4-PLEX 270 - Onmiddellijk Beschikbaar: 270 € 28,24000 1 Minimum: 1 Bulk 106123 Actief Koppelaar LC-bus LC-bus 4-plex Singlemode/multimode Paneelmontage, flens Polymeer Ceramic Gehoekt, stofkap, afgeschermd, sluitklep Blue
17-300710 Datasheet 17-300710 - Conec 626-1621-ND 17-300710 Conec CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX 114 - Onmiddellijk Beschikbaar: 114 € 35,46000 1 Minimum: 1 Zak
-
Actief Koppelaar LC-bus LC-bus Duplex Multi-modus Paneelmontage, flens Spuitgietzink Fosforbrons Bevestigingsmaterialen voor montage, beschermkap Zilver
FO-FC-FS(FC-A1)-STD Datasheet FO-FC-FS(FC-A1)-STD - JAE Electronics 670-1726-ND FO-FC-FS(FC-A1)-STD JAE Electronics CONN COUPLER RCPT FC-FC SIMPLEX 151 - Onmiddellijk Beschikbaar: 151 € 36,88000 1 Minimum: 1 Zak FO-FC Actief Koppelaar FC-bus FC-bus Simplex Singlemode/multimode Paneelmontage Stainless Steel Ceramic Hefboom Zilver
FAP12WAQDLCZ Datasheet FAP12WAQDLCZ - Panduit Corp 298-12648-ND FAP12WAQDLCZ Panduit Corp LC 10GIG OM3/OM4 FAP LOADED WIT 41 - Onmiddellijk
5.050 - Fabrieksvoorraad
Beschikbaar: 41
€ 200,14000 1 Minimum: 1 Bulk Opticom® Actief Koppelaar LC-bus LC-bus 24-plex Multi-modus Paneelmontage, kliksysteem Plastic Zirconia
-
Aqua
HFBR-4515Z Datasheet HFBR-4515Z - Broadcom Limited 516-2076-ND HFBR-4515Z Broadcom Limited CONN COUPLER RCPT POF-POF DUPLEX 7.157 - Onmiddellijk Beschikbaar: 7.157 € 1,64000 1 Minimum: 1 Bulk
-
Actief Koppelaar POF-bus POF-bus Duplex
-
Paneelmontage, schot
-
-
-
Blue
1061520000 Datasheet 1061520000 - Molex WM14158-ND 1061520000 Molex CONN COUPLER RCPT FC-FC SIMPLEX 141 - Onmiddellijk Beschikbaar: 141 € 25,71000 1 Minimum: 1 Bulk 106152 Actief Koppelaar FC-bus FC-bus Simplex Singlemode/multimode Paneelmontage, vierkante flens Polymeer Ceramic Stofkap Zilver
Resultaten per pagina
Pagina 1/113
|< < 1 2 3 4 5 >|

14:09:31 6-16-2021