EUR | USD
Productoverzicht > Kits > Glasvezelkits

Glasvezelkits

Resultaten: 73
73 Resterend
Filteropties:
Fabrikant
Wissen
Verpakking
Wissen
Serie
Wissen
Status onderdeel
Wissen
Type kit
Wissen
Inhoud kit
Wissen
Meer filters
Minder filters
Resultaten sorteren op:
Prijzen weergegeven op:
  • Voorraadstatus
  • Beschikbare media
  • Milieu
73 Resterend
Resultaten per pagina
Pagina 1/3
|< < 1 2 3 >|
Onderdelen vergelijken Datasheets Afbeelding Onderdeelnummer Digi-Key Onderdeelnr. fabrikant Fabrikant Beschrijving Beschikbare hoeveelheid
Eenheidsprijs
EUR
Minimumhoeveelheid Verpakking Serie Status onderdeel Type kit Inhoud kit
   
-
PIT46U-VL - Banner Engineering Corporation 2170-PIT46U-VL-ND PIT46U-VL FIBER OPPOSED 1MM CORE 13 - Onmiddellijk Beschikbaar: 13 € 34,17000 1 Minimum: 1 Box PIT4 Actief
-
-
-
PIT46U - Banner Engineering Corporation 2170-PIT46U-ND PIT46U FIBER OPPOSED 1MM CORE 11 - Onmiddellijk Beschikbaar: 11 € 44,52000 1 Minimum: 1 Box PIT4 Actief
-
-
-
PIT26U - Banner Engineering Corporation 2170-PIT26U-ND PIT26U FIBER OPPOSED 0.5MM CORE 3 - Onmiddellijk Beschikbaar: 3 € 44,52000 1 Minimum: 1 Box PIT2 Actief
-
-
-
PIT66U - Banner Engineering Corporation 2170-PIT66U-ND PIT66U FIBER OPPOSED 1.5MM CORE 3 - Onmiddellijk Beschikbaar: 3 € 61,09000 1 Minimum: 1 Box PIT6 Actief
-
-
-
PIT46UHF - Banner Engineering Corporation 2170-PIT46UHF-ND PIT46UHF FIBER OPPOSED 1MM CORE 2 - Onmiddellijk Beschikbaar: 2 € 65,23000 1 Minimum: 1 Box PIT4 Actief
-
-
-
Photo Not Available BEL18317-ND
AX101099 FXM GROUND KIT 0 Beschikbaar: 0
Standaard levertijd 3 weken
€ 27,76000 1
Niet op voorraad
Minimum: 1
Bulk
*
Actief
-
-
1060004100 Datasheet Photo Not Available 1060004100-ND 1060004100 LC QTERM SM 1.6&2.0MM CLB 6 CONN 0 Beschikbaar: 0
Standaard levertijd 6 weken
€ 72,55000 1
Niet op voorraad
Minimum: 1
Kunststof verpakking XPress™ Actief Aansluiting Adapters, connectors
1060004300 Datasheet Photo Not Available 1060004300-ND 1060004300 LC QTERM SM 1.6&2.0MM CLB 12CONN 0 Beschikbaar: 0
Standaard levertijd 7 weken
€ 72,55000 1
Niet op voorraad
Minimum: 1
Kunststof verpakking XPress™ Actief Aansluiting Adapters, connectors
1278861-2 Datasheet Photo Not Available 1278861-2-ND
1278861-2 TEST KIT CABLE MTRJ TO ST 50/125 0 Beschikbaar: 0 € 237,17000 1
Niet op voorraad
Minimum: 1
Kunststof draagtas
-
Actief Kabel compleet Adapters, kabeltoebehoren, label
1278862-2 Datasheet Photo Not Available 1278862-2-ND
1278862-2 TEST KIT CABLE MTRJ-ST 62.5/125 0 Beschikbaar: 0 € 237,17000 1
Niet op voorraad
Minimum: 1
Kunststof draagtas
-
Actief Kabel compleet Adapters, kabeltoebehoren, label
-
Photo Not Available FR29SS-RLKIT-ND
FR29SS-RLKIT DUPL. SC-LC 9M SM REF. CABLES KI 0 Beschikbaar: 0
Standaard levertijd 4 weken
€ 724,16000 1
Niet op voorraad
Minimum: 1
Bulk
*
Actief
-
-
-
Photo Not Available FR29S2-RSKIT-ND
FR29S2-RSKIT DUPL. ST-SC 9M SM REF. CABLES KI 0 Beschikbaar: 0
Standaard levertijd 4 weken
€ 724,20000 1
Niet op voorraad
Minimum: 1
Bulk
*
Actief
-
-
-
Photo Not Available FR29SS-RSKIT-ND
FR29SS-RSKIT DUPL. SC-SC 9M SM REF. CABLES KI 0 Beschikbaar: 0
Standaard levertijd 4 weken
€ 724,20000 1
Niet op voorraad
Minimum: 1
Bulk
*
Actief
-
-
-
FR2XSS-RLKIT - Panduit Corp FR2XSS-RLKIT-ND
FR2XSS-RLKIT DUPL. SC-LC 10GIG 50M MM REF. CA 0 Beschikbaar: 0
Standaard levertijd 4 weken
€ 739,43000 1
Niet op voorraad
Minimum: 1
Bulk
*
Actief
-
-
-
Photo Not Available FR26S2-RSKIT-ND
FR26S2-RSKIT DUPL. ST-SC 62.5M MM REF. CABLES 0 Beschikbaar: 0
Standaard levertijd 4 weken
€ 739,49000 1
Niet op voorraad
Minimum: 1
Bulk
*
Actief
-
-
-
Photo Not Available FR26SS-RLKIT-ND
FR26SS-RLKIT DUPL. SC-LC 62.5M MM REF. CABLES 0 Beschikbaar: 0
Standaard levertijd 4 weken
€ 739,49000 1
Niet op voorraad
Minimum: 1
Bulk
*
Actief
-
-
-
Photo Not Available FR26SS-RSKIT-ND
FR26SS-RSKIT DUPL. SC-SC 62.5M MM REF. CABLES 0 Beschikbaar: 0
Standaard levertijd 4 weken
€ 739,49000 1
Niet op voorraad
Minimum: 1
Bulk
*
Actief
-
-
-
FR2XS2-RSKIT - Panduit Corp FR2XS2-RSKIT-ND
FR2XS2-RSKIT DUPL. ST-SC 10GIG 50M MM REF. CA 0 Beschikbaar: 0
Standaard levertijd 4 weken
€ 739,49000 1
Niet op voorraad
Minimum: 1
Bulk
*
Actief
-
-
-
FR2XSS-RSKIT - Panduit Corp FR2XSS-RSKIT-ND
FR2XSS-RSKIT DUPL. SC-SC 10GIG 50M MM REF. CA 0 Beschikbaar: 0
Standaard levertijd 4 weken
€ 739,49000 1
Niet op voorraad
Minimum: 1
Bulk
*
Actief
-
-
-
Photo Not Available FR19S1-R1KIT-ND
FR19S1-R1KIT SIMPL. LC-LC/SC-LC 9M SM REF. CA 0 Beschikbaar: 0
Standaard levertijd 4 weken
€ 806,65000 1
Niet op voorraad
Minimum: 1
Bulk
*
Actief
-
-
-
Photo Not Available FR16S1-R1KIT-ND
FR16S1-R1KIT SIMPL. LC-LC/SC-LC 62.5M MM REF. 0 Beschikbaar: 0
Standaard levertijd 4 weken
€ 821,92000 1
Niet op voorraad
Minimum: 1
Bulk
*
Actief
-
-
-
Photo Not Available FR1XS1-R1KIT-ND
FR1XS1-R1KIT SIMPL. LC-LC/SC-LC 10GIG 50M MM 0 Beschikbaar: 0
Standaard levertijd 4 weken
€ 821,94000 1
Niet op voorraad
Minimum: 1
Bulk
*
Actief
-
-
-
Photo Not Available FR29S2-RLKIT-ND
FR29S2-RLKIT DUPL. ST-LC 9M SM REF. CABLES KI 0 Beschikbaar: 0
Standaard levertijd 4 weken
€ 880,03000 1
Niet op voorraad
Minimum: 1
Bulk
*
Actief
-
-
-
FR2XS2-RLKIT - Panduit Corp FR2XS2-RLKIT-ND
FR2XS2-RLKIT DUPL. ST-LC 10GIG 50M MM REF. CA 0 Beschikbaar: 0
Standaard levertijd 4 weken
€ 895,31000 1
Niet op voorraad
Minimum: 1
Bulk
*
Actief
-
-
-
Photo Not Available FR16S2-R2KIT-ND
FR16S2-R2KIT SIMPL. SC-ST/ST-ST 62.5M MM REF. 0 Beschikbaar: 0
Standaard levertijd 4 weken
€ 1.000,69000 1
Niet op voorraad
Minimum: 1
Bulk
*
Actief
-
-
Resultaten per pagina
Pagina 1/3
|< < 1 2 3 >|

08:59:39 1-15-2021