EUR | USD
Productoverzicht > Opto-elektronica > Glasvezel - Schakelaars, multiplexers, demultiplexers

Glasvezel - Schakelaars, multiplexers, demultiplexers

Resultaten: 402
402 Resterend
Filteropties:
Fabrikant
Wissen
Verpakking
Wissen
Serie
Wissen
Status onderdeel
Wissen
Type aansluiting
Wissen
Type
Wissen
Meer filters
Minder filters
Resultaten sorteren op:
Prijzen weergegeven op:
  • Voorraadstatus
  • Beschikbare media
  • Milieu
402 Resterend
Resultaten per pagina
Pagina 1/17
|< < 1 2 3 4 5 >|
Onderdelen vergelijken Datasheets Afbeelding Onderdeelnummer Digi-Key Onderdeelnr. fabrikant Fabrikant Beschrijving Beschikbare hoeveelheid
Eenheidsprijs
EUR
Minimumhoeveelheid Verpakking Serie Status onderdeel Type aansluiting Type
   
IF-562 Datasheet IF-562 - Industrial Fiber Optics FB189-ND IF-562 PLASTIC FIBER COUPLERS 8 - Onmiddellijk Beschikbaar: 8 € 35,06000 1 Minimum: 1 Bulk
-
Actief
-
-
ITMSE05ECO81111G Datasheet ITMSE05ECO81111G - Molex - Oplink Communications, LLC 1720-1009-ND ITMSE05ECO81111G 5% SINGLE CHANNEL TAP MONITOR, C 22 - Onmiddellijk Beschikbaar: 22 € 57,02000 1 Minimum: 1 Bulk ITMA Actief
-
-
PIPD15502001111 Datasheet PIPD15502001111 - Molex - Oplink Communications, LLC 1720-1047-ND PIPD15502001111 FIBER PIGTAILED PD 1310+1550 DU 19 - Onmiddellijk Beschikbaar: 19 € 57,02000 1 Minimum: 1 Bulk
-
Actief
-
Vermogensmonitor/-detector, 1 kanaal
PIPA08E20200111G Datasheet PIPA08E20200111G - Molex - Oplink Communications, LLC 1720-1011-ND PIPA08E20200111G 8-CH FIBER PIGTAILED PD ARRAY, C 6 - Onmiddellijk Beschikbaar: 6 € 254,10000 1 Minimum: 1 Bulk PIPA Actief
-
-
OBM-A3BA2-C01 Datasheet Photo Not Available 1785-1065-ND OBM-A3BA2-C01 OPTICAL BYPASS MODULE, 1000BASE- 2 - Onmiddellijk Beschikbaar: 2 € 577,50000 1 Minimum: 1 Bulk
-
Actief LC Schakelaar
OBM-A3CB2-C06 Datasheet Photo Not Available 1785-1063-ND OBM-A3CB2-C06 OPTICAL BYPASS MODULE, 10GBASE-L 2 - Onmiddellijk Beschikbaar: 2 € 606,38000 1 Minimum: 1 Bulk
-
Actief LC Schakelaar
OBM-A3BA4-C06 Datasheet Photo Not Available 1785-1064-ND OBM-A3BA4-C06 OPTICAL BYPASS MODULE, 1000BASE- 2 - Onmiddellijk Beschikbaar: 2 € 866,25000 1 Minimum: 1 Bulk
-
Actief LC Schakelaar
OBM-A3CB4-C06 Datasheet Photo Not Available 1785-1062-ND OBM-A3CB4-C06 OPTICAL BYPASS MODULE, 10GBASE-L 2 - Onmiddellijk Beschikbaar: 2 € 924,00000 1 Minimum: 1 Bulk
-
Actief LC Schakelaar
JP-SPLT-50-50 Datasheet JP-SPLT-50-50 - Jabil Inc. 3227-JP-SPLT-50-50-ND
Nieuw product
JP-SPLT-50-50 SPLITTER 50:50 10 - Onmiddellijk Beschikbaar: 10 € 18,22000 1 Minimum: 1 Bulk
-
Actief
-
Splitter
ITMA0805ECMD111 Datasheet ITMA0805ECMD111 - Molex - Oplink Communications, LLC 1720-1014-ND ITMA0805ECMD111 8-CH 5% TAP MONITOR ARRAY WITH I 8 - Onmiddellijk Beschikbaar: 8 € 454,74000 1
Niet op voorraad
Minimum: 1
Bulk ITMA Actief
-
-
AWAP03031 Datasheet Photo Not Available AWAP03031-ND AWAP03031 SWITCH OPTICAL MU 1X2 850NM 0 Beschikbaar: 0
Standaard levertijd 12 weken
€ 1.836,10000 1
Niet op voorraad
Minimum: 1
Bulk WA Actief MU/AdPC Multimode-bypassschakelaar
AWAP03036 Datasheet Photo Not Available AWAP03036-ND AWAP03036 SWITCH OPTICAL MU 1X2 850NM 0 Beschikbaar: 0
Standaard levertijd 12 weken
€ 1.836,10000 1
Niet op voorraad
Minimum: 1
Bulk WA Actief MU/AdPC Multimode-bypassschakelaar
AWAP03039 Datasheet Photo Not Available AWAP03039-ND AWAP03039 SWITCH OPTICAL MU 1X2 850NM 0 Beschikbaar: 0
Standaard levertijd 12 weken
€ 1.836,10000 1
Niet op voorraad
Minimum: 1
Bulk WA Actief MU/AdPC Multimode-bypassschakelaar
AWAP04031 Datasheet Photo Not Available AWAP04031-ND AWAP04031 SWITCH OPTICAL MU 1X2 1310NM 0 Beschikbaar: 0
Standaard levertijd 12 weken
€ 1.836,10000 1
Niet op voorraad
Minimum: 1
Bulk WA Actief MU/AdPC Multimode-bypassschakelaar
AWAP04036 Datasheet Photo Not Available AWAP04036-ND AWAP04036 SWITCH OPTICAL MU 1X2 1310NM 0 Beschikbaar: 0
Standaard levertijd 12 weken
€ 1.836,10000 1
Niet op voorraad
Minimum: 1
Bulk WA Actief MU/AdPC Multimode-bypassschakelaar
AWAP04039 Datasheet Photo Not Available AWAP04039-ND AWAP04039 SWITCH OPTICAL MU 1X2 1310NM 0 Beschikbaar: 0
Standaard levertijd 12 weken
€ 1.836,10000 1
Niet op voorraad
Minimum: 1
Bulk WA Actief MU/AdPC Multimode-bypassschakelaar
AWAP06031 Datasheet Photo Not Available AWAP06031-ND AWAP06031 SWITCH OPTICAL MU 1X2 850NM 0 Beschikbaar: 0
Standaard levertijd 12 weken
€ 1.836,10000 1
Niet op voorraad
Minimum: 1
Bulk WA Actief MU/AdPC Multimode-bypassschakelaar
AWAP06036 Datasheet Photo Not Available AWAP06036-ND AWAP06036 SWITCH OPTICAL MU 1X2 850NM 0 Beschikbaar: 0
Standaard levertijd 12 weken
€ 1.836,10000 1
Niet op voorraad
Minimum: 1
Bulk WA Actief MU/AdPC Multimode-bypassschakelaar
AWAP06039 Datasheet Photo Not Available AWAP06039-ND AWAP06039 SWITCH OPTICAL MU 1X2 850NM 0 Beschikbaar: 0
Standaard levertijd 12 weken
€ 1.836,10000 1
Niet op voorraad
Minimum: 1
Bulk WA Actief MU/AdPC Multimode-bypassschakelaar
AWAP07031 Datasheet Photo Not Available AWAP07031-ND AWAP07031 SWITCH OPTICAL MU 1X2 1310NM 0 Beschikbaar: 0
Standaard levertijd 12 weken
€ 1.836,10000 1
Niet op voorraad
Minimum: 1
Bulk WA Actief MU/AdPC Multimode-bypassschakelaar
AWAP07036 Datasheet Photo Not Available AWAP07036-ND AWAP07036 SWITCH OPTICAL MU 1X2 1310NM 0 Beschikbaar: 0
Standaard levertijd 12 weken
€ 1.836,10000 1
Niet op voorraad
Minimum: 1
Bulk WA Actief MU/AdPC Multimode-bypassschakelaar
AWAP07039 Datasheet Photo Not Available AWAP07039-ND AWAP07039 SWITCH OPTICAL MU 1X2 1310NM 0 Beschikbaar: 0
Standaard levertijd 12 weken
€ 1.836,10000 1
Niet op voorraad
Minimum: 1
Bulk WA Actief MU/AdPC Multimode-bypassschakelaar
AWAP05031 Datasheet Photo Not Available AWAP05031-ND AWAP05031 SWITCH OPTIC MU 1X2 850/1310NM 0 Beschikbaar: 0
Standaard levertijd 12 weken
€ 2.209,37000 1
Niet op voorraad
Minimum: 1
Bulk WA Actief MU/AdPC Multimode-bypassschakelaar
AWAP05036 Datasheet Photo Not Available AWAP05036-ND AWAP05036 SWITCH OPTIC MU 1X2 850/1310NM 0 Beschikbaar: 0
Standaard levertijd 12 weken
€ 2.209,37000 1
Niet op voorraad
Minimum: 1
Bulk WA Actief MU/AdPC Multimode-bypassschakelaar
AWAP05039 Datasheet Photo Not Available AWAP05039-ND AWAP05039 SWITCH OPTIC MU 1X2 850/1310NM 0 Beschikbaar: 0
Standaard levertijd 12 weken
€ 2.209,37000 1
Niet op voorraad
Minimum: 1
Bulk WA Actief MU/AdPC Multimode-bypassschakelaar
Resultaten per pagina
Pagina 1/17
|< < 1 2 3 4 5 >|

02:54:26 3-7-2021