EUR | USD
Productoverzicht > Opto-elektronica > Glasvezel - Transceivermodulen

Glasvezel - Transceivermodulen

Resultaten: 2.127
2.127 Resterend
Filteropties:
Fabrikant
Wissen
Verpakking
Wissen
Serie
Wissen
Status onderdeel
Wissen
Datasnelheid
Wissen
Golflengte
Wissen
Toepassingen
Wissen
Spanning - voeding
Wissen
Type aansluiting
Wissen
Type montage
Wissen
Meer filters
Minder filters
Resultaten sorteren op:
Prijzen weergegeven op:
  • Voorraadstatus
  • Beschikbare media
  • Milieu
2.127 Resterend
Resultaten per pagina
Pagina 1/86
|< < 1 2 3 4 5 >|
Onderdelen vergelijken Datasheets Afbeelding Onderdeelnummer Digi-Key Onderdeelnr. fabrikant Fabrikant Beschrijving Beschikbare hoeveelheid
Eenheidsprijs
EUR
Minimumhoeveelheid Verpakking Serie Status onderdeel Datasnelheid Golflengte Toepassingen Spanning - voeding Type aansluiting Type montage
   
6B2A-0412A-0 Datasheet 6B2A-0412A-0 - 3M 3M15490-ND 6B2A-0412A-0 QSFP+ PARALLEL FO MOD MM QDR 4CH 76 - Onmiddellijk Beschikbaar: 76 € 247,84000 1 Minimum: 1
-
6B2A Actief 40Gbps 850nm General Purpose 3,3V MTP® (MPO) Aansluitbaar, QSFP+
FTLD10CE1C Datasheet FTLD10CE1C - Finisar Corporation 775-1135-ND FTLD10CE1C TXRX OPT CXP 12.5GB/S 33 - Onmiddellijk Beschikbaar: 33 € 511,04000
-
-
8100 Niet voor nieuwe ontwerpen 10,5Gbs 850nm Ethernet 3,3V MTP® (MPO) Aansluitbaar, CXP
AFBR-59F1Z Datasheet AFBR-59F1Z - Broadcom Limited 516-3618-ND AFBR-59F1Z TXRX LVPECL CLAMP 1.026 - Onmiddellijk Beschikbaar: 1.026 € 21,00000 1 Minimum: 1
-
8100 Actief 125MBd 650nm Algemene gegevensoverdracht 3,3V
-
Opbouwmontage
AFBR-59F2Z Datasheet AFBR-59F2Z - Broadcom Limited 516-3468-ND AFBR-59F2Z TXRX LVDS CLAMP 629 - Onmiddellijk Beschikbaar: 629 € 22,74000 1 Minimum: 1
-
8100 Actief 250MBd 650nm Algemene gegevensoverdracht 3,3V
-
Opbouwmontage
AFBR-5710PZ Datasheet AFBR-5710PZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-1986-ND AFBR-5710PZ TXRX MULTI-MODE OPT SFP 1.25GBD 918 - Onmiddellijk Beschikbaar: 918 € 26,23000 1 Minimum: 1
-
8100 Actief
-
850nm Ethernet 3,3V SFP Aansluitbaar, SFP
AFBR-5715PZ Datasheet AFBR-5715PZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2245-ND AFBR-5715PZ TXRX OPTICAL SFP DMI BAIL LATCH 654 - Onmiddellijk Beschikbaar: 654 € 26,23000 1 Minimum: 1
-
8100 Actief 1,25Gbd 850nm Ethernet 3,3V LC Duplex Aansluitbaar, SFP
AFBR-5701LZ Datasheet AFBR-5701LZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2925-ND AFBR-5701LZ TXRX OPTICAL SFP STD LATCH 341 - Onmiddellijk Beschikbaar: 341 € 26,23000 1 Minimum: 1
-
8100 Actief 1,25Gbps 850nm Ethernet 3,3V LC Duplex Aansluitbaar, SFP
AFBR-5710LZ Datasheet AFBR-5710LZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2263-ND AFBR-5710LZ TXRX OPTICAL SFP STD LATCH 133 - Onmiddellijk Beschikbaar: 133 € 26,23000 1 Minimum: 1
-
8100 Actief 1,25Gbd 850nm Ethernet 3,3V LC Duplex Aansluitbaar, SFP
AFBR-5972BZ Datasheet AFBR-5972BZ - Broadcom Limited 516-4028-ND AFBR-5972BZ TXRX FAST ETHERNET POF 104 - Onmiddellijk Beschikbaar: 104 € 26,60000 1 Minimum: 1
-
8100 Actief 125MBd 650nm Ethernet 3,3V Versatile Link Opbouwmontage
AFBR-5803TZ Datasheet AFBR-5803TZ - Broadcom Limited 516-1990-ND AFBR-5803TZ TXRX OPT 1X9 100MBPS DUPLEX ST 1.087 - Onmiddellijk Beschikbaar: 1.087 € 28,90000 1 Minimum: 1
-
8100 Actief 100Mbps 1300nm General Purpose 3,3V, 5V ST Through-hole
AFBR-5803Z Datasheet AFBR-5803Z - Broadcom Limited 516-1991-ND AFBR-5803Z TXRX OPT 1X9 100MBPS DUPLEX SC 360 - Onmiddellijk Beschikbaar: 360 € 28,90000 1 Minimum: 1
-
8100 Actief 100Mbps 1300nm General Purpose 3,3V, 5V SC Through-hole
AFBR-57M5APZ Datasheet AFBR-57M5APZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-1713-ND AFBR-57M5APZ TXRX DGTL DIAGNOSTIC PLUG ETH 738 - Onmiddellijk Beschikbaar: 738 € 29,58000 1 Minimum: 1
-
8100 Actief 2,125Gbps 850nm Ethernet 3,3V LC Duplex Aansluitbaar, SFP
AFBR-5715APZ Datasheet AFBR-5715APZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2343-ND AFBR-5715APZ TXRX OPTICAL SFP DMI IND BAIL 1.724 - Onmiddellijk Beschikbaar: 1.724 € 29,75000 1 Minimum: 1
-
8100 Actief 1,25Gbps 850nm Ethernet 3,3V LC Duplex Aansluitbaar, SFP
AFBR-5715ALZ Datasheet AFBR-5715ALZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2928-ND AFBR-5715ALZ TXRX OPTICAL SFP DMI IND LATCH 269 - Onmiddellijk Beschikbaar: 269 € 29,75000 1 Minimum: 1
-
8100 Actief 1,25Gbps 850nm Ethernet 3,3V LC Duplex Aansluitbaar, SFP
AFBR-57R5AEZ Datasheet AFBR-57R5AEZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2183-ND AFBR-57R5AEZ TXRX OPT SFP DGTL 850NM 544 - Onmiddellijk Beschikbaar: 544 € 30,53000 1 Minimum: 1
-
8100 Actief 4,25Gbps 850nm Ethernet 3,3V LC Duplex Aansluitbaar, SFP
AFBR-57R5APZ Datasheet AFBR-57R5APZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-1987-ND AFBR-57R5APZ TXRX OPT SFP 4/2/1GBD 850NM 354 - Onmiddellijk Beschikbaar: 354 € 30,53000 1 Minimum: 1
-
8100 Actief 4,25 GBd 850nm
-
3,3V LC Duplex Aansluitbaar, SFP
AFBR-5921ALZ Datasheet AFBR-5921ALZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2349-ND AFBR-5921ALZ TXRX SSF 3.3V 2/1GBS PTH 2X5 157 - Onmiddellijk Beschikbaar: 157 € 30,53000 1 Minimum: 1
-
8100 Actief 2,125Gbps 850nm General Purpose 3,3V LC Duplex Through-hole
AFBR-5803ATQZ Datasheet AFBR-5803ATQZ - Broadcom Limited 516-2347-ND AFBR-5803ATQZ TXRX ETHERNET 3.3V ST 1X9 338 - Onmiddellijk Beschikbaar: 338 € 33,24000 1 Minimum: 1
-
8100 Actief 100Mbps 1300nm Ethernet 3,3V, 5V ST Through-hole
FTLF8519P3BNL Datasheet FTLF8519P3BNL - Finisar Corporation 775-1083-ND FTLF8519P3BNL TXRX SFP 2.125GB/S 3.3V 1.345 - Onmiddellijk Beschikbaar: 1.345 € 36,25000 1 Minimum: 1
-
8100 Actief 2,125Gbps 850nm General Purpose 3,3V LC Duplex Aansluitbaar, SFP
FTLF8524P3BNL Datasheet FTLF8524P3BNL - Finisar Corporation 775-1161-ND FTLF8524P3BNL TXRX 850NM VCSEL 4GBS SFP 597 - Onmiddellijk Beschikbaar: 597 € 36,34000 1 Minimum: 1
-
8100 Actief 3,7Gbps 850nm Draadloos 3,3V LC Duplex Aansluitbaar, SFP
FTLF8519P3BTL Datasheet FTLF8519P3BTL - Finisar Corporation 775-1092-ND FTLF8519P3BTL TXRX SFP SGL 2.125GB/S 850NM 428 - Onmiddellijk Beschikbaar: 428 € 36,34000 1 Minimum: 1
-
8100 Actief 2,125Gbps 850nm Ethernet 3,3V LC Duplex Aansluitbaar, SFP
SFP-1GBT-06 Datasheet SFP-1GBT-06 - Bel Fuse Inc. 507-1604-ND SFP-1GBT-06 COPPER SFP TXRX 1.25GB/S 171 - Onmiddellijk Beschikbaar: 171 € 40,67000 1 Minimum: 1
-
8100 Actief 1,25Gbps
-
General Purpose 3,3V RJ45 Aansluitbaar, SFP
AFBR-5903Z Datasheet AFBR-5903Z - Broadcom Limited 516-1993-ND AFBR-5903Z TXRX OPT FE MTRJ 2X5DIP 227 - Onmiddellijk Beschikbaar: 227 € 41,42000 1 Minimum: 1
-
8100 Actief 100Mbps 1300nm General Purpose 3,3V MTRJ Through-hole
ABCU-5730RZ Datasheet ABCU-5730RZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2880-ND ABCU-5730RZ TXRX RJ-45 SFP 1.25GBD 388 - Onmiddellijk Beschikbaar: 388 € 41,53000 1 Minimum: 1
-
8100 Actief 1,25Gbd
-
Ethernet 3,3V RJ45 Aansluitbaar, SFP
AFCT-5715APZ Datasheet AFCT-5715APZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2590-ND AFCT-5715APZ TXRX OPT SFF PLUGGABLE BAIL DMI 1.072 - Onmiddellijk Beschikbaar: 1.072 € 42,75000 1 Minimum: 1
-
8100 Actief 1,25Gbd 1310nm Ethernet 3,14V ~ 3,47V LC Duplex Aansluitbaar, SFP
Resultaten per pagina
Pagina 1/86
|< < 1 2 3 4 5 >|

01:39:49 7-12-2020