Productoverzicht > Opto-elektronica > Glasvezel - transceivermodules

Resultaten: 2.109
2.109 Resterend
Filteropties:
Fabrikant
Wissen
Serie
Wissen
Status onderdeel
Wissen
Datasnelheid
Wissen
Golflengte
Wissen
Toepassingen
Wissen
Spanning - voeding
Wissen
Type aansluiting
Wissen
Type montage
Wissen
Meer filters
Minder filters
Resultaten sorteren op:
Prijzen weergegeven op: ?
  • Voorraadstatus
  • Beschikbare media
  • Milieu
2.109 Resterend
Resultaten per pagina
Pagina 1/85
|< < 1 2 3 4 5 >|
Onderdelen vergelijken Datasheets Afbeelding Onderdeelnummer Digi-Key Onderdeelnr. fabrikant Fabrikant Beschrijving Beschikbare hoeveelheid
?
Eenheidsprijs
EUR
?
Minimumhoeveelheid
?
Serie Status onderdeel Datasnelheid Golflengte Toepassingen Spanning - voeding Type aansluiting Type montage
   
AFBR-59F2Z Datasheet AFBR-59F2Z - Broadcom Limited 516-3468-ND Broadcom Limited TXRX LVDS CLAMP 555 - Onmiddellijk Beschikbaar: 555 € 23,82000 1 Minimum: 1 8100 Actief 250 MBd 650nm Algemene gegevensoverdracht 3,3V
-
Opbouwmontage
AFBR-5972Z Datasheet AFBR-5972Z - Broadcom Limited 516-2646-ND Broadcom Limited TXRX FAST ETHERNET POF 4.617 - Onmiddellijk Beschikbaar: 4.617 € 23,75000 1 Minimum: 1 8100 Actief 125 MBd 650nm Ethernet 3,3V Versatile Link Opbouwmontage
AFBR-5803TZ Datasheet AFBR-5803TZ - Broadcom Limited 516-1990-ND Broadcom Limited TXRX OPT 1X9 100MBPS DUPLEX ST 526 - Onmiddellijk Beschikbaar: 526 € 28,50000 1 Minimum: 1 8100 Actief 100Mbps 1300nm General Purpose 3,3V, 5V ST Through-hole
AFBR-5805Z Datasheet AFBR-5805Z - Broadcom Limited 516-2348-ND Broadcom Limited TXRX ATM SONET OC3 3V SC 1X9 241 - Onmiddellijk Beschikbaar: 241 € 28,50000 1 Minimum: 1 8100 Actief
-
1310nm General Purpose 3,3V SC Through-hole
AFBR-5803Z Datasheet AFBR-5803Z - Broadcom Limited 516-1991-ND Broadcom Limited TXRX OPT 1X9 100MBPS DUPLEX SC 129 - Onmiddellijk Beschikbaar: 129 € 28,50000 1 Minimum: 1 8100 Actief 100Mbps 1300nm General Purpose 3,3V, 5V SC Through-hole
AFBR-5715PZ Datasheet AFBR-5715PZ - Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. 516-2245-ND Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. TXRX OPTICAL SFP DMI BAIL LATCH 423 - Onmiddellijk Beschikbaar: 423 € 28,69000 1 Minimum: 1 8100 Actief 1,25Gbd 850nm Ethernet 3,3V LC Duplex Aansluitbaar, SFP
AFBR-5710PZ Datasheet AFBR-5710PZ - Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. 516-1986-ND Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. TXRX MULTI-MODE OPT SFP 1.25GBD 385 - Onmiddellijk Beschikbaar: 385 € 28,69000 1 Minimum: 1 8100 Actief
-
850nm Ethernet 3,3V SFP Aansluitbaar, SFP
AFBR-5710LZ Datasheet AFBR-5710LZ - Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. 516-2263-ND Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. TXRX OPTICAL SFP STD LATCH 157 - Onmiddellijk Beschikbaar: 157 € 28,69000 1 Minimum: 1 8100 Actief 1,25Gbd 850nm Ethernet 3,3V LC Duplex Aansluitbaar, SFP
AFBR-57M5APZ Datasheet AFBR-57M5APZ - Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. 516-1713-ND Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. TXRX DGTL DIAGNOSTIC PLUG ETH 207 - Onmiddellijk Beschikbaar: 207 € 29,16000 1 Minimum: 1 8100 Actief 2,125Gbps 850nm Ethernet 3,3V LC Duplex Aansluitbaar, SFP
AFBR-57R5APZ Datasheet AFBR-57R5APZ - Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. 516-1987-ND Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. TXRX OPT SFP 4/2/1GBD 850NM 2.800 - Onmiddellijk Beschikbaar: 2.800 € 30,10000 1 Minimum: 1 8100 Actief 4,25 GBd 850nm
-
3,3V LC Duplex Aansluitbaar, SFP
AFBR-59R5LZ Datasheet AFBR-59R5LZ - Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. 516-1995-ND Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. TXRX OPT SFF 4/2/1GBD 2X7 950 - Onmiddellijk Beschikbaar: 950 € 30,10000 1 Minimum: 1 8100 Actief 4,25 GBd 850nm
-
3,3V LC Through-hole
AFBR-5921ALZ Datasheet AFBR-5921ALZ - Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. 516-2349-ND Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. TXRX SSF 3.3V 2/1GBS PTH 2X5 736 - Onmiddellijk Beschikbaar: 736 € 30,10000 1 Minimum: 1 8100 Actief 2,125Gbps 850nm General Purpose 3,3V LC Duplex Through-hole
AFBR-57R5AEZ Datasheet AFBR-57R5AEZ - Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. 516-2183-ND Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. TXRX OPT SFP DGTL 850NM 724 - Onmiddellijk Beschikbaar: 724 € 30,10000 1 Minimum: 1 8100 Actief 4,25Gbps 850nm Ethernet 3,3V LC Duplex Aansluitbaar, SFP
AFBR-5803ATZ Datasheet AFBR-5803ATZ - Broadcom Limited 516-1988-ND Broadcom Limited TXRX OPT 1X9 100MBPS ST EXT TEMP 173 - Onmiddellijk Beschikbaar: 173 € 31,35000 1 Minimum: 1 8100 Actief 100Mbps 1300nm General Purpose 3,3V, 5V ST Through-hole
AFBR-5803ATQZ Datasheet AFBR-5803ATQZ - Broadcom Limited 516-2347-ND Broadcom Limited TXRX ETHERNET 3.3V ST 1X9 1.277 - Onmiddellijk Beschikbaar: 1.277 € 32,78000 1 Minimum: 1 8100 Actief 100Mbps 1300nm Ethernet 3,3V, 5V ST Through-hole
AFBR-5803AQZ Datasheet AFBR-5803AQZ - Broadcom Limited 516-2346-ND Broadcom Limited TXRX ETHERNET 3.3V SC 1X9 148 - Onmiddellijk Beschikbaar: 148 € 32,78000 1 Minimum: 1 8100 Actief 100Mbps 1300nm Ethernet 3,3V, 5V SC Through-hole
AFBR-5715APZ Datasheet AFBR-5715APZ - Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. 516-2343-ND Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. TXRX OPTICAL SFP DMI IND BAIL 516 - Onmiddellijk Beschikbaar: 516 € 32,93000 1 Minimum: 1 8100 Actief 1,25 Gbps 850nm Ethernet 3,3V LC Duplex Aansluitbaar, SFP
AFBR-5710APZ Datasheet AFBR-5710APZ - Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. 516-2927-ND Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. TXRX OPTICAL SFP IND BAIL LATCH 403 - Onmiddellijk Beschikbaar: 403 € 32,93000 1 Minimum: 1 8100 Actief 1,25 Gbps 850nm Ethernet 3,3V LC Duplex Aansluitbaar, SFP
AFBR-5710ALZ Datasheet AFBR-5710ALZ - Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. 516-2926-ND Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. TXRX OPTICAL SFP IND STD LATCH 398 - Onmiddellijk Beschikbaar: 398 € 32,93000 1 Minimum: 1 8100 Actief 1,25 Gbps 850nm Ethernet 3,3V LC Duplex Aansluitbaar, SFP
FTLF8519P3BNL Datasheet FTLF8519P3BNL - Finisar Corporation 775-1083-ND Finisar Corporation TXRX SFP 2.125GB/S 3.3V 898 - Onmiddellijk Beschikbaar: 898 € 34,13000 1 Minimum: 1 8100 Actief 2,125Gbps 850nm General Purpose 3,3V LC Duplex Aansluitbaar, SFP
AFBR-57D9AMZ Datasheet AFBR-57D9AMZ - Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. 516-3242-ND Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. TRANSCEIVER 531 - Onmiddellijk Beschikbaar: 531 € 34,13000 1 Minimum: 1 8100 Actief 8,5Gbd 850nm Fibre Channel-links 3,3V LC Duplex Aansluitbaar, SFP
FTLF8524P3BNL Datasheet FTLF8524P3BNL - Finisar Corporation 775-1161-ND Finisar Corporation TXRX 850NM VCSEL 4GBS SFP 250 - Onmiddellijk Beschikbaar: 250 € 34,13000 1 Minimum: 1 8100 Actief 3,7Gbps 850nm Draadloos 3,3V LC Duplex Aansluitbaar, SFP
FTLF8519P3BTL Datasheet FTLF8519P3BTL - Finisar Corporation 775-1092-ND Finisar Corporation TXRX SFP SGL 2.125GB/S 850NM 741 - Onmiddellijk Beschikbaar: 741 € 35,83000 1 Minimum: 1 8100 Actief 2,125Gbps 850nm Ethernet 3,3V LC Duplex Aansluitbaar, SFP
AFBR-709SMZ Datasheet AFBR-709SMZ - Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. 516-3106-ND Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. 10G SFP+ SR TXRX MOD 300M/400M 2.247 - Onmiddellijk Beschikbaar: 2.247 € 39,24000 1 Minimum: 1 8100 Actief 10Gbs 850nm Ethernet 3,3V LC Aansluitbaar, SFP+
SFP-1GBT-06 Datasheet SFP-1GBT-06 - Bel Fuse Inc. 507-1604-ND Bel Fuse Inc. COPPER SFP TXRX 1.25GB/S 449 - Onmiddellijk Beschikbaar: 449 € 40,15000 1 Minimum: 1 8100 Actief 1,25 Gbps
-
General Purpose 3,3V RJ45 Aansluitbaar, SFP
Resultaten per pagina
Pagina 1/85
|< < 1 2 3 4 5 >|

15:54:59 7-16-2019