Productoverzicht > Opto-elektronica > Glasvezel - zendontvangermodules

Glasvezel - zendontvangermodules

Resultaten: 2.438
2.438 Resterend
Filteropties:
Fabrikant
Wissen
Verpakking
Wissen
Serie
Wissen
Status onderdeel
Wissen
Datasnelheid
Wissen
Golflengte
Wissen
Toepassingen
Wissen
Spanning - voeding
Wissen
Type aansluiting
Wissen
Type montage
Wissen
Meer filters
Minder filters
Resultaten sorteren op:
Prijzen weergegeven op:
  • Voorraadstatus
  • Beschikbare media
  • Milieu
  • MARKETPLACE-PRODUCT
2.438 Resterend
Resultaten per pagina
Pagina 1/98
|< < 1 2 3 4 5 >|
Onderdelen vergelijken Datasheets Afbeelding Onderdeelnummer Digi-Key Onderdeelnr. fabrikant Fabrikant Beschrijving Beschikbare hoeveelheid
Eenheidsprijs
EUR
Minimumhoeveelheid Verpakking Serie Status onderdeel Datasnelheid Golflengte Toepassingen Spanning - voeding Type aansluiting Type montage
   
AFBR-5701LZ Datasheet AFBR-5701LZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2925-ND AFBR-5701LZ Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD TXRX OPTICAL SFP STD LATCH 106 - Onmiddellijk Beschikbaar: 106 €26,78000
-
Bulk
-
Laatste keer gekocht 1,25Gbps 850nm Ethernet 3,3V LC Duplex Aansluitbaar, SFP
AFBR-5972Z Datasheet AFBR-5972Z - Broadcom Limited 516-2646-ND AFBR-5972Z Broadcom Limited TXRX FAST ETHERNET POF 525 - Onmiddellijk Beschikbaar: 525 €28,49000 1 Minimum: 1 Tray
-
Actief 125MBd 650nm Ethernet 3,3V Versatile Link Opbouwmontage
AFBR-5972EZ Datasheet AFBR-5972EZ - Broadcom Limited 516-3466-ND AFBR-5972EZ Broadcom Limited TXRX FAST ETHERNET POF 677 - Onmiddellijk Beschikbaar: 677 €31,45000 1 Minimum: 1 Bulk
-
Actief 125MBd 650nm Ethernet 3,3V Versatile Link Opbouwmontage
AFBR-5972BZ Datasheet AFBR-5972BZ - Broadcom Limited 516-4028-ND AFBR-5972BZ Broadcom Limited TXRX FAST ETHERNET POF 184 - Onmiddellijk Beschikbaar: 184 €31,45000 1 Minimum: 1 Bulk
-
Actief 125MBd 650nm Ethernet 3,3V Versatile Link Opbouwmontage
AFBR-5803ATQZ Datasheet AFBR-5803ATQZ - Broadcom Limited 516-2347-ND AFBR-5803ATQZ Broadcom Limited TXRX ETHERNET 3.3V ST 1X9 1.110 - Onmiddellijk Beschikbaar: 1.110 €35,61000 1 Minimum: 1 Bulk
-
Actief 100Mbps 1300nm Ethernet 3,3V, 5V ST Through-hole
FTLF8519P3BNL Datasheet FTLF8519P3BNL - Finisar Corporation 775-1083-ND FTLF8519P3BNL Finisar Corporation TXRX SFP 2.125GB/S 3.3V 4.537 - Onmiddellijk Beschikbaar: 4.537 €37,01000 1 Minimum: 1 Tray
-
Actief 2,125Gbps 850nm General Purpose 3,3V LC Duplex Aansluitbaar, SFP
FTLF8519P3BTL Datasheet FTLF8519P3BTL - Finisar Corporation 775-1092-ND FTLF8519P3BTL Finisar Corporation TXRX SFP SGL 2.125GB/S 850NM 4.612 - Onmiddellijk Beschikbaar: 4.612 €38,81000 1 Minimum: 1 Bulk
-
Actief 2,125Gbps 850nm Ethernet 3,3V LC Duplex Aansluitbaar, SFP
FTLX8574D3BCV Datasheet FTLX8574D3BCV - Finisar Corporation 775-1170-ND FTLX8574D3BCV Finisar Corporation TXRX OPT 1G/10G 850NM 2.461 - Onmiddellijk Beschikbaar: 2.461 €47,41000 1 Minimum: 1 Tray
-
Actief 10,3Gbps 850nm Ethernet 3,3V LC Duplex Aansluitbaar, SFP+
FTLF8528P3BNV Datasheet FTLF8528P3BNV - Finisar Corporation 775-1097-ND FTLF8528P3BNV Finisar Corporation TXRX SFP+ SGL 8.5GB/S 850NM 470 - Onmiddellijk Beschikbaar: 470 €47,41000 1 Minimum: 1 Bulk
-
Actief 8,5Gbs 850nm Ethernet 3,3V LC Duplex Aansluitbaar, SFP+
FTLF8519F2GNL Datasheet FTLF8519F2GNL - Finisar Corporation 775-1037-ND FTLF8519F2GNL Finisar Corporation TXRX OPT SFF 2 GB/S 850NM 188 - Onmiddellijk Beschikbaar: 188 €49,40000 1 Minimum: 1 Tray
-
Actief 2,125Gbps 850nm Ethernet 3V ~ 3,6V LC Duplex Aansluitbaar, SFP
FTLF1323P1BTR Datasheet FTLF1323P1BTR - Finisar Corporation 775-1019-ND FTLF1323P1BTR Finisar Corporation TXRX OPT X2 155 MB/S 1310NM 236 - Onmiddellijk Beschikbaar: 236 €50,57000 1 Minimum: 1 Tray
-
Actief 155Mbps 1310nm Ethernet 3,1V ~ 3,5V LC Duplex Aansluitbaar, SFP
HFBR-5961LZ Datasheet HFBR-5961LZ - Broadcom Limited 516-2777-ND HFBR-5961LZ Broadcom Limited TXRX MMF FE SONET OC-3 2X5 215 - Onmiddellijk Beschikbaar: 215 €51,77000 1 Minimum: 1 Bulk
-
Actief 155MBd 1300nm Ethernet 3,3V LC Duplex Through-hole
FTLF8524E2GNV Datasheet FTLF8524E2GNV - Finisar Corporation 775-1043-ND FTLF8524E2GNV Finisar Corporation TXRX OPT SFF 4 GB/S 850NM 741 - Onmiddellijk Beschikbaar: 741 €52,16000 1 Minimum: 1 Tray
-
Actief 4,25Gbps 850nm Ethernet 3V ~ 3,6V LC Duplex Through-hole
FTLX8574D3BNL Datasheet FTLX8574D3BNL - Finisar Corporation 775-1181-ND FTLX8574D3BNL Finisar Corporation TXRX SFP+ SGL 10.5GB/S 850NM 635 - Onmiddellijk Beschikbaar: 635 €52,16000 1 Minimum: 1 Tray
-
Actief 10,5Gbps 850nm Ethernet, Fibre Channel 3,3V LC Duplex Aansluitbaar, SFP+
AFBR-5903Z Datasheet AFBR-5903Z - Broadcom Limited 516-1993-ND AFBR-5903Z Broadcom Limited TXRX OPT FE MTRJ 2X5DIP 211 - Onmiddellijk Beschikbaar: 211 €54,79000 1 Minimum: 1 Bulk
-
Actief 100Mbps 1300nm General Purpose 3,3V MTRJ Through-hole
FTLF1318P3BTL Datasheet FTLF1318P3BTL - Finisar Corporation 775-1082-ND FTLF1318P3BTL Finisar Corporation TXRX SFP 1.25GB/S 1310NM 412 - Onmiddellijk Beschikbaar: 412 €55,31000 1 Minimum: 1 Tray
-
Actief 1,25Gbps 1310nm Ethernet, Fibre Channel 3,3V LC Duplex Aansluitbaar, SFP
-
AFBR-FS13B25 - Broadcom Limited 516-AFBR-FS13B25-ND AFBR-FS13B25 Broadcom Limited TRANSCEIVER 1,25GBPS 25MM 180 - Onmiddellijk Beschikbaar: 180 €55,47000 1 Minimum: 1 Tray
*
Actief
-
-
-
-
-
-
AFBR-59E4APZ Datasheet AFBR-59E4APZ - Broadcom Limited 516-3467-ND AFBR-59E4APZ Broadcom Limited TXRX 1210NM MULTIMODE SFF 176 - Onmiddellijk Beschikbaar: 176 €55,47000 1 Minimum: 1 Bulk
-
Actief 125MBd 1308nm Ethernet 3V ~ 3,6V LC Aansluitbaar, SFP
FTLX8574D3BTL Datasheet Photo Not Available 775-FTLX8574D3BTL-ND FTLX8574D3BTL Finisar Corporation TXRX SFP+ SGL 10.5GB/S 850NM 145 - Onmiddellijk Beschikbaar: 145 €56,90000 1 Minimum: 1 Bulk
-
Actief 10,5Gbs 850nm Ethernet, Fibre Channel 3,14V ~ 3,46V LC Duplex Aansluitbaar, SFP+
HFBR-5963ALZ Datasheet HFBR-5963ALZ - Broadcom Limited 516-2421-ND HFBR-5963ALZ Broadcom Limited TXRX MMF FE ATM SONET OC-3 2X5 513 - Onmiddellijk Beschikbaar: 513 €56,95000 1 Minimum: 1 Bulk
-
Actief 155MBd 1300nm Ethernet 3,3V LC Duplex Through-hole
FCLF8522P2BTL Datasheet FCLF8522P2BTL - Finisar Corporation 775-1077-ND FCLF8522P2BTL Finisar Corporation COPPER SFP TXRX 1.25GB/S 932 - Onmiddellijk Beschikbaar: 932 €58,47000 1 Minimum: 1 Tray
-
Actief 1,25Gbps
-
Ethernet 3,3V RJ45 Aansluitbaar, SFP
FCLF8521P2BTL Datasheet FCLF8521P2BTL - Finisar Corporation 775-1141-ND FCLF8521P2BTL Finisar Corporation COPPER SFP TXRX 1000BASE-T 100M 835 - Onmiddellijk Beschikbaar: 835 €58,47000 1 Minimum: 1 Bulk
-
Actief 1000Mbps
-
Ethernet 3,3V RJ45 Aansluitbaar, SFP
FCLF8520P2BTL Datasheet FCLF8520P2BTL - Finisar Corporation 775-1140-ND FCLF8520P2BTL Finisar Corporation COPPER SFP TXRX 1000BASE-T 100M 212 - Onmiddellijk Beschikbaar: 212 €58,47000 1 Minimum: 1 Bulk
-
Actief 1000Mbps
-
Ethernet 3,3V RJ45 Aansluitbaar, SFP
FTLF1217P2BTL Datasheet FTLF1217P2BTL - Finisar Corporation 775-1011-ND FTLF1217P2BTL Finisar Corporation TXRX OPT SFP 125 MB/S 1310NM 402 - Onmiddellijk Beschikbaar: 402 €60,05000 1 Minimum: 1 Tray
-
Actief 200Mbps 1310nm Ethernet 3V ~ 3,6V LC Duplex Aansluitbaar, SFP
FTLF1323P1BTL Datasheet FTLF1323P1BTL - Finisar Corporation 775-1018-ND FTLF1323P1BTL Finisar Corporation TXRX OPT SFP 155 MB/S 1310NM 167 - Onmiddellijk Beschikbaar: 167 €61,40000 1 Minimum: 1 Tray
-
Actief 155Mbps 1310nm Ethernet 3,1V ~ 3,5V LC Duplex Aansluitbaar, SFP
Resultaten per pagina
Pagina 1/98
|< < 1 2 3 4 5 >|

18:28:03 10-25-2021