Productoverzicht > Opto-elektronica > Laserdiodes, modules

Resultaten: 474
474 Resterend
Filteropties:
Fabrikant
Wissen
Serie
Wissen
Status onderdeel
Wissen
Golflengte
Wissen
Spanning - ingang
Wissen
Nominale stroom (A)
Wissen
Vermogen (watt)
Wissen
Verpakking / doos
Wissen
Meer filters
Minder filters
Resultaten sorteren op:
Prijzen weergegeven op: ?
  • Voorraadstatus
  • Beschikbare media
  • Milieu
474 Resterend
Resultaten per pagina
Pagina 1/19
|< < 1 2 3 4 5 >|
Onderdelen vergelijken Datasheets Afbeelding Onderdeelnummer Digi-Key Onderdeelnr. fabrikant Fabrikant Beschrijving Beschikbare hoeveelheid
?
Eenheidsprijs
EUR
?
Minimumhoeveelheid
?
Serie Status onderdeel Golflengte Spanning - ingang Nominale stroom (A) Vermogen (watt) Verpakking / doos
   
SPL PL90_3 Datasheet SPL PL90_3 - OSRAM Opto Semiconductors Inc. 475-3548-ND OSRAM Opto Semiconductors Inc. LASER DIODE 905NM 90W RAD 5.7MM 330 - Onmiddellijk Beschikbaar: 330 € 20,68000 1 Minimum: 1 8100 Actief 905nm 8 ~ 11V 40A 90W Radiaal, blik (5,7mm)
OPV314YAT Datasheet OPV314YAT - TT Electronics/Optek Technology 365-1884-ND TT Electronics/Optek Technology LASER DIODE 850NM 1.4MW PANEL ST 181 - Onmiddellijk Beschikbaar: 181 € 22,37000 1 Minimum: 1 8100 Actief 850nm 2,2V 7mA 1,4mW Paneelmontage, ST-connector
OPV330 Datasheet OPV330 - TT Electronics/Optek Technology 365-1888-ND TT Electronics/Optek Technology LASER DIODE 850NM 1.5MW RAD T-1 1.209 - Onmiddellijk Beschikbaar: 1.209 € 4,74000 1 Minimum: 1 8100 Actief 850nm
-
20mA 1,5mW Radiaal, 3mm diam. (T-1)
OPV382 Datasheet OPV382 - TT Electronics/Optek Technology 365-1146-ND TT Electronics/Optek Technology LASER DIODE 850NM 1.5MW RAD SIDE 142 - Onmiddellijk Beschikbaar: 142 € 5,12000 1 Minimum: 1 8100 Actief 850nm 2,2V 7mA 1,5mW Radiaal, zijweergave
1054 Datasheet 1054 - Adafruit Industries LLC 1528-1391-ND Adafruit Industries LLC LASER DIODE 650NM 5MW 10MM DIA 161 - Onmiddellijk Beschikbaar: 161 € 5,28000 1 Minimum: 1 8100 Actief 650nm 2,8V ~ 5,2V 25mA 5mW Cilinder (10mm diam.)
1057 Datasheet 1057 - Adafruit Industries LLC 1528-1402-ND Adafruit Industries LLC LASER DIODE LINE 650NM 10MM DIA 556 - Onmiddellijk Beschikbaar: 556 € 7,94000 1 Minimum: 1 8100 Actief 650nm 2,8V ~ 5,2V 25mA 5mW Cilinder (10mm diam.)
OPV300 Datasheet OPV300 - TT Electronics/Optek Technology 365-1877-ND TT Electronics/Optek Technology LASER DIODE 850NM 1.5MW TO46 257 - Onmiddellijk Beschikbaar: 257 € 10,91000 1 Minimum: 1 8100 Actief 850nm 2,2V 7mA 1,5mW Radiaal, blik, 3 kabels (5,4mm, TO-46)
D6505I Datasheet D6505I - US-Lasers Inc. 38-1007-ND US-Lasers Inc. LASER DIODE 650NM 5MW TO18 1.420 - Onmiddellijk Beschikbaar: 1.420 € 11,11000 1 Minimum: 1 8100 Actief 650nm
-
20mA 5mW Radiaal, blik, 3 kabels (5,6mm, TO-18)
OPV302 Datasheet OPV302 - TT Electronics/Optek Technology 365-1878-ND TT Electronics/Optek Technology LASER DIODE 850NM 1.5MW TO46 239 - Onmiddellijk Beschikbaar: 239 € 11,39000 1 Minimum: 1 8100 Actief 850nm 2,2V 7mA 1,5mW Radiaal, blik, 3 kabels (5,4mm, TO-46)
SPL PL90 Datasheet SPL PL90 - OSRAM Opto Semiconductors Inc. 475-3533-ND OSRAM Opto Semiconductors Inc. LASER DIODE 905NM 30W RADIAL 331 - Onmiddellijk Beschikbaar: 331 € 14,31000 1 Minimum: 1 8100 Actief 905nm 5,3V 40A 30W Radiaal, 5mm diam. (T 1 3/4)
M6505I Datasheet M6505I - US-Lasers Inc. 38-1003-ND US-Lasers Inc. LASER DIODE 655NM 5MW 10.4MM DIA 134 - Onmiddellijk Beschikbaar: 134 € 32,71000 1 Minimum: 1 8100 Actief 655nm 3V ~ 6V 25mA 5mW Cilinder (10,4mm diam.)
MM6505I Datasheet MM6505I - US-Lasers Inc. 38-1021-ND US-Lasers Inc. LASER DIODE 650NM 5MW 6.4MM DIA 287 - Onmiddellijk Beschikbaar: 287 € 47,25000 1 Minimum: 1 8100 Actief 650nm
-
40mA 5mW Cilinder (6,4mm diam.)
OPV380 Datasheet OPV380 - TT Electronics/Optek Technology 365-1145-ND TT Electronics/Optek Technology LASER DIODE 850NM 1.5MW RAD SIDE 141 - Onmiddellijk Beschikbaar: 141 € 4,84000 1 Minimum: 1 8100 Actief 850nm 2,2V 7mA 1,5mW Radiaal, zijweergave
1058 Datasheet 1058 - Adafruit Industries LLC 1528-1403-ND Adafruit Industries LLC LASER DIODE CROSS 650NM 10MM DIA 142 - Onmiddellijk Beschikbaar: 142 € 7,94000 1 Minimum: 1 8100 Actief 650nm 2,8V ~ 5,2V 25mA 5mW Cilinder (10mm diam.)
PLPVQ 940A Datasheet PLPVQ 940A - OSRAM Opto Semiconductors Inc. 475-3613-2-ND
OSRAM Opto Semiconductors Inc. LASER DIODE 0 Beschikbaar: 0
Actief
-
8100 Actief 940nm 1,5V ~ 2,5V 750mA 600mW 2-SMD, zonder kabel
PLPVQ 940A Datasheet PLPVQ 940A - OSRAM Opto Semiconductors Inc. 475-3613-1-ND
OSRAM Opto Semiconductors Inc. LASER DIODE 2.128 - Onmiddellijk Beschikbaar: 2.128 € 8,54000
-
8100 Niet meer gevolgd bij Digi-Key 940nm 1,5V ~ 2,5V 750mA 600mW 2-SMD, zonder kabel
PLPVQ 940A Datasheet PLPVQ 940A - OSRAM Opto Semiconductors Inc. 475-3613-6-ND
OSRAM Opto Semiconductors Inc. LASER DIODE 0 Beschikbaar: 0 Digi-Reel®
-
8100 Niet meer gevolgd bij Digi-Key 940nm 1,5V ~ 2,5V 750mA 600mW 2-SMD, zonder kabel
TPGAD1S09H Datasheet TPGAD1S09H - Excelitas Technologies TPGAD1S09HTR-ND Excelitas Technologies LASER DIODE 905NM 70W 3LCC 0 Beschikbaar: 0
Standaard levertijd 16 weken
€ 27,02754 1.000 Minimum: 1.000 8100 Actief 905nm 13,5V 30A 70W 3-LCC
TPGAD1S09H Datasheet TPGAD1S09H - Excelitas Technologies TPGAD1S09HCT-ND Excelitas Technologies LASER DIODE 905NM 70W 3LCC 369 - Onmiddellijk Beschikbaar: 369 € 39,23000 1 Minimum: 1 8100 Actief 905nm 13,5V 30A 70W 3-LCC
COM-09906 Datasheet COM-09906 - SparkFun Electronics 1568-1849-ND
SparkFun Electronics LASER DIODE 532NM 5MW 12MM DIA 81 - Onmiddellijk Beschikbaar: 81 € 15,93000 1 Minimum: 1 8100 Actief 532nm 2,5V ~ 4,5V 300mA 5mW Cilinder (12,0mm diam.)
OPV322 Datasheet OPV322 - TT Electronics/Optek Technology 365-1887-ND TT Electronics/Optek Technology LASER DIODE 850NM 1.5MW PILL 90 - Onmiddellijk Beschikbaar: 90 € 5,61000 1 Minimum: 1 8100 Actief 850nm 2,2V 7mA 1,5mW Pil
OPV310 Datasheet OPV310 - TT Electronics/Optek Technology 365-1879-ND TT Electronics/Optek Technology LASER DIODE 850NM 1.5MW TO46 66 - Onmiddellijk Beschikbaar: 66 € 12,64000 1 Minimum: 1 8100 Actief 850nm 2,2V 7mA 1,5mW Radiaal, blik, 3 kabels (5,4mm, TO-46)
OPV314 Datasheet OPV314 - TT Electronics/Optek Technology 365-1881-ND TT Electronics/Optek Technology LASER DIODE 850NM 1.4MW TO46 59 - Onmiddellijk Beschikbaar: 59 € 14,67000 1 Minimum: 1 8100 Actief 850nm 2,2V 7mA 1,4mW Radiaal, blik, 3 kabels (5,4mm, TO-46)
NX7338BF-AA-AZ Datasheet NX7338BF-AA-AZ - CEL NX7338BF-AA-AZ-ND CEL LASER DIODE 1310NM 110MW MODULE 7 - Onmiddellijk Beschikbaar: 7 € 236,05000 1 Minimum: 1 8100 Actief 1310nm
-
400mA 110mW Module, 4 kabels, vezel enkel modus
OPV310Y Datasheet OPV310Y - TT Electronics/Optek Technology 365-1880-ND TT Electronics/Optek Technology LASER DIODE 850NM 1.5MW TO46 77 - Onmiddellijk Beschikbaar: 77 € 12,70000 1 Minimum: 1 8100 Actief 850nm 2,2V 7mA 1,5mW Radiaal, blik, 3 kabels (5,4mm, TO-46)
Resultaten per pagina
Pagina 1/19
|< < 1 2 3 4 5 >|

14:54:49 4-25-2019