Productoverzicht > Opto-elektronica > Laserdiodes, modules

Resultaten: 474
474 Resterend
Filteropties:
Fabrikant
Wissen
Serie
Wissen
Status onderdeel
Wissen
Golflengte
Wissen
Spanning - ingang
Wissen
Nominale stroom
Wissen
Vermogen (watt)
Wissen
Verpakking / doos
Wissen
Meer filters
Minder filters
Resultaten sorteren op:
Prijzen weergegeven op: ?
  • Voorraadstatus
  • Beschikbare media
  • Milieu
474 Resterend
Resultaten per pagina
Pagina 1/19
|< < 1 2 3 4 5 >|
Onderdelen vergelijken Datasheets Afbeelding Onderdeelnummer Digi-Key Onderdeelnr. fabrikant Fabrikant Beschrijving Beschikbare hoeveelheid
?
Eenheidsprijs
EUR
?
Minimumhoeveelheid
?
Serie Status onderdeel Golflengte Spanning - ingang Nominale stroom Vermogen (watt) Verpakking / doos
   
SPL PL90 Datasheet SPL PL90 - OSRAM Opto Semiconductors Inc. 475-3533-ND OSRAM Opto Semiconductors Inc. LASER DIODE 905NM 30W RADIAL 366 - Onmiddellijk Beschikbaar: 366 € 16,46000 1 Minimum: 1 8100 Actief 905nm 5,3V 40A 30 W Radiaal, 5mm diam. (T 1 3/4)
SPL PL90_3 Datasheet SPL PL90_3 - OSRAM Opto Semiconductors Inc. 475-3548-ND OSRAM Opto Semiconductors Inc. LASER DIODE 905NM 90W RAD 5.7MM 178 - Onmiddellijk Beschikbaar: 178 € 21,75000 1 Minimum: 1 8100 Actief 905nm 8 ~ 11V 40A 90 W Radiaal, blik (5,7mm)
OPV330 Datasheet OPV330 - TT Electronics/Optek Technology 365-1888-ND TT Electronics/Optek Technology LASER DIODE 850NM 1.5MW RAD T-1 1.270 - Onmiddellijk Beschikbaar: 1.270 € 4,63000 1 Minimum: 1 8100 Actief 850nm
-
20 mA 1,5 mW Radiaal, 3mm diam. (T-1)
OPV332 Datasheet OPV332 - TT Electronics/Optek Technology 365-1889-ND TT Electronics/Optek Technology LASER DIODE 850NM 1.5MW RAD T-1 366 - Onmiddellijk Beschikbaar: 366 € 4,72000 1 Minimum: 1 8100 Actief 850nm
-
20 mA 1,5 mW Radiaal, 3mm diam. (T-1)
OPV382 Datasheet OPV382 - TT Electronics/Optek Technology 365-1146-ND TT Electronics/Optek Technology LASER DIODE 850NM 1.5MW RAD SIDE 147 - Onmiddellijk Beschikbaar: 147 € 5,00000 1 Minimum: 1 8100 Actief 850nm 2,2V 7 mA 1,5 mW Radiaal, zijweergave
1054 Datasheet 1054 - Adafruit Industries LLC 1528-1391-ND Adafruit Industries LLC LASER DIODE 650NM 5MW 10MM DIA 907 - Onmiddellijk Beschikbaar: 907 € 5,16000 1 Minimum: 1 8100 Actief 650nm 2,8V ~ 5,2V 25 mA 5 mW Cilinder (10mm diam.)
OPV322 Datasheet OPV322 - TT Electronics/Optek Technology 365-1887-ND TT Electronics/Optek Technology LASER DIODE 850NM 1.5MW PILL 126 - Onmiddellijk Beschikbaar: 126 € 5,48000 1 Minimum: 1 8100 Actief 850nm 2,2V 7 mA 1,5 mW Pil
1057 Datasheet 1057 - Adafruit Industries LLC 1528-1402-ND Adafruit Industries LLC LASER DIODE LINE 650NM 10MM DIA 688 - Onmiddellijk Beschikbaar: 688 € 7,76000 1 Minimum: 1 8100 Actief 650nm 2,8V ~ 5,2V 25 mA 5 mW Cilinder (10mm diam.)
OPV300 Datasheet OPV300 - TT Electronics/Optek Technology 365-1877-ND TT Electronics/Optek Technology LASER DIODE 850NM 1.5MW TO46 286 - Onmiddellijk Beschikbaar: 286 € 10,66000 1 Minimum: 1 8100 Actief 850nm 2,2V 7 mA 1,5 mW Radiaal, blik, 3 kabels (5,4mm, TO-46)
D6505I Datasheet D6505I - US-Lasers Inc. 38-1007-ND US-Lasers Inc. LASER DIODE 650NM 5MW TO18 1.621 - Onmiddellijk Beschikbaar: 1.621 € 10,85000 1 Minimum: 1 8100 Actief 650nm
-
20 mA 5 mW Radiaal, blik, 3 kabels (5,6mm, TO-18)
OPV302 Datasheet OPV302 - TT Electronics/Optek Technology 365-1878-ND TT Electronics/Optek Technology LASER DIODE 850NM 1.5MW TO46 284 - Onmiddellijk Beschikbaar: 284 € 11,13000 1 Minimum: 1 8100 Actief 850nm 2,2V 7 mA 1,5 mW Radiaal, blik, 3 kabels (5,4mm, TO-46)
OPV314AT Datasheet OPV314AT - TT Electronics/Optek Technology 365-1882-ND TT Electronics/Optek Technology LASER DIODE 850NM 1.4MW PANEL ST 120 - Onmiddellijk Beschikbaar: 120 € 22,13000 1 Minimum: 1 8100 Actief 850nm 2,2V 7 mA 1,4 mW Paneelmontage, ST-connector
M6505I Datasheet M6505I - US-Lasers Inc. 38-1003-ND US-Lasers Inc. LASER DIODE 655NM 5MW 10.4MM DIA 220 - Onmiddellijk Beschikbaar: 220 € 31,96000 1 Minimum: 1 8100 Actief 655nm 3V ~ 6V 25 mA 5 mW Cilinder (10,4mm diam.)
MM6505I Datasheet MM6505I - US-Lasers Inc. 38-1021-ND US-Lasers Inc. LASER DIODE 650NM 5MW 6.4MM DIA 119 - Onmiddellijk Beschikbaar: 119 € 46,16000 1 Minimum: 1 8100 Actief 650nm
-
40 mA 5 mW Cilinder (6,4mm diam.)
D405-120 Datasheet D405-120 - US-Lasers Inc. 38-1035-ND US-Lasers Inc. LASER DIODE 405NM 120MW TO18 127 - Onmiddellijk Beschikbaar: 127 € 68,01000 1 Minimum: 1 8100 Actief 405nm 4,8V 150 mA 120 mW Radiaal, blik, 3 kabels (5,6mm, TO-18)
PLPVQ 940A Datasheet PLPVQ 940A - OSRAM Opto Semiconductors Inc. 475-3613-2-ND
OSRAM Opto Semiconductors Inc. LASER DIODE 0 Beschikbaar: 0 € 3,57638 2.500 Minimum: 2.500 8100 Actief 940nm 1,5V ~ 2,5V 750 mA 600 mW 2-SMD, zonder kabel
PLPVQ 940A Datasheet PLPVQ 940A - OSRAM Opto Semiconductors Inc. 475-3613-1-ND
OSRAM Opto Semiconductors Inc. LASER DIODE 2.220 - Onmiddellijk Beschikbaar: 2.220 € 8,34000 1 Minimum: 1 8100 Actief 940nm 1,5V ~ 2,5V 750 mA 600 mW 2-SMD, zonder kabel
PLPVQ 940A Datasheet PLPVQ 940A - OSRAM Opto Semiconductors Inc. 475-3613-6-ND
OSRAM Opto Semiconductors Inc. LASER DIODE 2.220 - Onmiddellijk Beschikbaar: 2.220 Digi-Reel® 1 Minimum: 1 8100 Actief 940nm 1,5V ~ 2,5V 750 mA 600 mW 2-SMD, zonder kabel
TPGAD1S09H Datasheet TPGAD1S09H - Excelitas Technologies TPGAD1S09HTR-ND Excelitas Technologies LASER DIODE 905NM 70W 3LCC 0 Beschikbaar: 0
Standaard levertijd 16 weken
€ 23,82516 1.000 Minimum: 1.000 8100 Actief 905nm 13,5V 30A 70 W 3-LCC
TPGAD1S09H Datasheet TPGAD1S09H - Excelitas Technologies TPGAD1S09HCT-ND Excelitas Technologies LASER DIODE 905NM 70W 3LCC 1.615 - Onmiddellijk Beschikbaar: 1.615 € 38,33000 1 Minimum: 1 8100 Actief 905nm 13,5V 30A 70 W 3-LCC
OPV314YAT Datasheet OPV314YAT - TT Electronics/Optek Technology 365-1884-ND TT Electronics/Optek Technology LASER DIODE 850NM 1.4MW PANEL ST 16 - Onmiddellijk Beschikbaar: 16 € 21,86000 1 Minimum: 1 8100 Actief 850nm 2,2V 7 mA 1,4 mW Paneelmontage, ST-connector
TPGEW1S09H Datasheet TPGEW1S09H - Excelitas Technologies TPGEW1S09H-ND Excelitas Technologies LASER DIODE 905NM 70W RADIAL 33 - Onmiddellijk Beschikbaar: 33 € 35,17000 1 Minimum: 1 PGEW Actief 905nm 12V 30A 70 W Radial
OPV314 Datasheet OPV314 - TT Electronics/Optek Technology 365-1881-ND TT Electronics/Optek Technology LASER DIODE 850NM 1.4MW TO46 79 - Onmiddellijk Beschikbaar: 79 € 14,33000 1 Minimum: 1 8100 Actief 850nm 2,2V 7 mA 1,4 mW Radiaal, blik, 3 kabels (5,4mm, TO-46)
COM-09906 Datasheet COM-09906 - SparkFun Electronics 1568-1849-ND
SparkFun Electronics LASER DIODE 532NM 5MW 12MM DIA 75 - Onmiddellijk Beschikbaar: 75 € 15,56000 1 Minimum: 1 8100 Actief 532nm 2,5V ~ 4,5V 300 mA 5 mW Cilinder (12,0mm diam.)
D405-20 Datasheet D405-20 - US-Lasers Inc. 38-1034-ND US-Lasers Inc. LASER DIODE 405NM 20MW TO18 88 - Onmiddellijk Beschikbaar: 88 € 39,94000 1 Minimum: 1 8100 Actief 405nm 5V 75 mA 20 mW Radiaal, blik, 3 kabels (5,6mm, TO-18)
Resultaten per pagina
Pagina 1/19
|< < 1 2 3 4 5 >|

13:29:39 2-20-2019