0306ZC224MAT2A is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
Parametric Equivalent
Direct
YAGEO
Upgrade
Taiyo Yuden
0.22 µF ±20% 10V Ceramic Capacitor X7R 0306 (0816 Metric)