NZF220DFT1G
DigiKey Part Number
NZF220DFT1GOSTR-ND - Tape & Reel (TR)
NZF220DFT1GOSCT-ND - Cut Tape (CT)
NZF220DFT1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Manufacturer
Manufacturer Product Number
NZF220DFT1G
Description
FILTER RC(PI) 110 OHMS ESD SMD
Manufacturer Standard Lead Time
50 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
RC (Pi) EMI Filter 2nd Order Low Pass 2 Channel R = 110Ohms, C = 22pF 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
Category
Resistance - Channel (Ohms)
110
Manufacturer
onsemi
Values
R = 110Ohms, C = 22pF
Packaging
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
ESD Protection
Yes
Part Status
Active
Applications
Data Lines for Mobile Devices
Type
Low Pass
Mounting Type
Surface Mount
Filter Order
2nd
Package / Case
5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
Technology
RC (Pi)
Size / Dimension
0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Number of Channels
2
Height
0.043" (1.09mm)
Center / Cutoff Frequency
220MHz (Cutoff)