0008500113-12-B2
DigiKey Part Number
0008500113-12-B2-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0008500113-12-B2
Description
12" PRE-CRIMP A2016 BLACK
Customer Reference
Detailed Description
Black 22 AWG Jumper Lead Socket to Cable (Round) Tin 12.0" (304.8mm)
Category
Wire Gauge
22 AWG
Color
Black
Length
12.0" (304.8mm)
Additional Resources
In-Stock: 1.697
Check for Additional Incoming Stock
Alternate Color
12" PRE-CRIMP A2016 BLUE
In-Stock: 0
12" PRE-CRIMP A2016 BROWN
In-Stock: 30
12" PRE-CRIMP A2016 GREEN
In-Stock: 360
12" PRE-CRIMP A2016 ORANGE
In-Stock: 20
12" PRE-CRIMP A2016 RED
In-Stock: 704
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A2016 BLACK
3" PRE-CRIMP A2016 BLACK
4" PRE-CRIMP A2016 BLACK
5" PRE-CRIMP A2016 BLACK
6" PRE-CRIMP A2016 BLACK