0008500113-12-W2
DigiKey Part Number
0008500113-12-W2-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0008500113-12-W2
Description
12" PRE-CRIMP A2016 WHITE
Customer Reference
Detailed Description
White 22 AWG Jumper Lead Socket to Cable (Round) Tin 12.0" (304.8mm)
Category
Wire Gauge
22 AWG
Color
White
Length
12.0" (304.8mm)
Additional Resources
In-Stock: 1.480
Check for Additional Incoming Stock
Alternate Color
12" PRE-CRIMP A2016 BLACK
In-Stock: 1697
12" PRE-CRIMP A2016 BLUE
12" PRE-CRIMP A2016 BROWN
In-Stock: 30
12" PRE-CRIMP A2016 GREEN
In-Stock: 360
12" PRE-CRIMP A2016 ORANGE
In-Stock: 20
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A2016 WHITE
3" PRE-CRIMP A2016 WHITE
4" PRE-CRIMP A2016 WHITE
5" PRE-CRIMP A2016 WHITE
6" PRE-CRIMP A2016 WHITE