ADIN1100 robuust, industrieel, laag-vermogen 10BASE-T1L Ethernet PHY
Afbeelding van ADIN1100 robuuste, industriële, laag-vermogen 10BASE-T1L Ethernet PHY van Analog Devices Analog Devices' ADIN1100 is een laagvermogen 10BASE-T1L-zendontvanger met één poort, ontworpen voor industriële Ethernet-toepassingen en voldoet aan de IEEE 802.3cg Ethernet-norm voor 10 Mb/s single pair Ethernet (SPE) met groot bereik. Hij integreert een Ethernet PHY-kern met alle bijbehorende analoge circuits, in- en uitgangsklokbuffering, beheerinterface-controleregister en subsysteemregisters, alsmede de MAC-interface en besturingslogica om de reset- en klokbesturing en de penconfiguratie te beheren. De ADIN1100 heeft een geïntegreerde spanningsbewakingsschakeling en een inschakelresetschakeling om de robuustheid op systeemniveau te verbeteren en is verkrijgbaar in een 6 mm x 6 mm 40-lead behuizing.
De PHY-kern ondersteunt de 1 VPP en 2,4 VPP operationele modi die in de norm zijn gedefinieerd en kan werken vanaf één voedingsspoor van 1,8 V of 3,3 V, waarbij de lagere spanningsoptie het 1 VPP-transmissiespanningsniveau ondersteunt. De 1 VPP-bedrijfsmodus, externe afsluitweerstanden, en onafhankelijke Rx/Tx pennen maken de ADIN1100 geschikt voor intrinsieke veiligheidstoepassingen.
Eigenschappen
  • 10BASE-T1L IEEE Std 802.3cg-2019™-conform
  • Ondersteunt 1 VPP en 2,4 VPP-zendniveaus
  • Automatische onderhandeling
  • Ondersteunt intrinsieke veiligheidstoepassingen
  • MII- en RMII MAC-interfaces
  • MDIO-beheerinterface
  • Onbeheerde configuratie met pinband, inclusief:
    • Master/slave-selectie
    • Zend amplitude
    • PHY-adres
  • 25 MHz kristaloscillator / 25 MHz externe klokingang
    • 50 MHz externe klok voor RMII
  • Werking bij 1,8 V/3,3 V enkele voeding (modusafhankelijk)
  • Kabelbereik
    • 1200 m+ met 1 VPP
    • 1200 m+ met 2,4 VPP
  • Verbinding/activiteit LED
  • Klein pakket 40-lead (6 mm x 6 mm) LFCSP
  • EMC-testnormen
    • IEC 61000-4-4 elektrische snelle transiënt (EFT) (±4 kV)
    • IEC 61000-4-2 ESD (±8 kV contactontlading)
    • IEC 61000-4-2 ESD (±15 kV luchtontlading)
    • IEC 61000-4-6 geleide immuniteit (10 V)
    • EN55032 uitgestraalde emissies (klasse A)
  • Laag stroomverbruik
    • Enkele voeding: 1 VPP, 45 mW gemiddeld
    • Dubbele voeding: 1 VPP, 39 mW gemiddeld
    • Enkele voeding: 2,4 VPP, 109 mW gemiddeld
    • Dubbele voeding: 2,4 VPP, 81 mW gemiddeld
    • Drievoudige voeding: 2,4 VPP, 75 mW gemiddeld
  • 3,3 V / 2,5 V / 1,8 V MAC-interface VDDIO-voeding