AEK-LCD-DT028V1 display-uitbreidingskaart
Het evaluatiebord van STMicroelectronics bevat een 2,8" resistief LCD-touchscreen
Het evaluatiebord AEK-LCD-DT028V1 van STMicroelectronics bevat een 2,8" resistief LCD-touchscreen voor een grafische gebruikersinterface (GUI) voor interactie met SPC5 MCU discovery boards. Het TFT SPI LCD-scherm heeft een resolutie van 240 x 320 pixels en is voorzien van resistieve touchscreentechnologie die wordt aangestuurd door een on-board SPI-touchscreenregelaar.
- 2,8" (240 pixels x 320 pixels) TFT SPI LCD met resistief touchscreen, aangestuurd door een on-board SPI-touchscreenregelaar.
- PCB-headerconnector voor verbinding met SPC5 MCU discovery boards
- 3,3 V LDO-spanningsregelaar voor I/O-signalen
- Afmeting van 53 mm x 87 mm