LMG3410R050/LMG3411R050 600 V GaN FET vermogenstrappen
50 mΩ vermogenstrappen van Texas Instruments beschikken over een geïntegreerde driver en geïntegreerde beveiliging
Afbeelding van de LMG3410R050 600 V GaN vermogenstrap van Texas InstrumentsMet de LMG3410R050 en LMG3411R050 GaN vermogenstrappen van Texas Instruments met geïntegreerde driver en beveiliging kunnen ontwerpers een hogere vermogensdichtheid en lager energieverbruik bereiken bij elektronische systemen voor hoge vermogens. De componenten hebben inherente voordelen ten opzichte van silicium MOSFETs, zoals een uiterst lage ingangscapaciteit en geen spertraagheid om de schakelverliezen met tot wel 80% te beperken, en weinig schakelpieken om de EMI te verminderen. Dankzij deze voordelen zijn compacte en efficiënte topologieën als de totempaal PFC mogelijk.
Features
  • Gekwalificeerde betrouwbaarheid met stressprofielen voor zware schakelomstandigheden
  • Robuuste beveiliging:
  • Maakt voedingen met hoge vermogensdichtheid mogelijk:
    • Hogere systeemprestaties dan bij GaN FETs in cascodeschakeling of los
    • QFN-behuizing van 8 x 8 mm met lage inductantie voor eenvoudig ontwerp en lay-out van de printplaat
    • Aanpasbare aansturing voor schakelprestaties en beheersing van EMI
    • Digitaal uitgangssignaal voor foutstatus
    • Ongeregelde +12 V voeding vereist
  • Geïntegreerde gate-aansturing
    • Nul inductantie op gemeenschappelijke bron
    • Propagatievertraging (20 ns) voor gebruik bij MHz frequenties
    • Door gebruiker aanpasbare slew rate: 25 tot 100 V/ns
  • Geen externe componenten voor beveiliging nodig
  • Beveiliging tegen te hoge stroomsterkte: <100 ns responsetijd
  • Immuniteit voor slew rate: > 150 V/µs
  • Immuniteit voor hoge piekspanningen
  • Beveiliging tegen oververhitting
  • Uitschakelen bij te lage voedingsspanning (UVLO)
Toepassingen
  • Compacte voedingen voor industriële en consumententoepassingen
  • Omvormers voor meerdere niveaus
  • Omvormers voor zonnepanelen
  • Aandrijvingen voor industriële motoren
  • UPS-voedingen
  • Hoogspanningsacculaders
LMG3410R050/LMG3411R050 600 V GaN FET Power Stages