929500-01-04-RK
Productnummer DigiKey
929500E-01-04-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
929500-01-04-RK
Beschrijving
CONN HEADER R/A 4POS 2.54MM
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Connector kopstuk Doorgaand gat, rechte hoek 4 posities 0,100" (2,54mm)
Lengte contact - mating
0,295" (7,49mm)
Serie
Lengte contact - stijl
0,130" (3,30mm)
Hoogte isolatie
0,110" (2,79mm)
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C
Nominale stroom (A)
2,5A
Op voorraad: 855
Controleer op extra binnenkomende voorraad
Andere lengte
CONN HEADER R/A 1POS
Op voorraad: 690
CONN HEADER R/A 2POS 2.54MM
Op voorraad: 0
CONN HEADER R/A 3POS 2.54MM
Op voorraad: 0
CONN HEADER R/A 5POS 2.54MM
Op voorraad: 452
CONN HEADER R/A 6POS 2.54MM