929710-10-04-RK
Productnummer DigiKey
3M156367-08-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
929710-10-04-RK
Beschrijving
CONN HEADER VERT 8POS 2.54MM
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Connector kopstuk Through-hole 8 posities 0,100" (2,54mm)
EDA/CAD-modellen
929710-10-04-RK Modellen
Lengte contact - mating
0,318" (8,08mm)
Serie
Lengte contact - stijl
0,175" (4,45mm)
Totale lengte contact
0,593" (15,07mm)
Hoogte isolatie
0,100" (2,54mm)
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C
Nominale stroom (A)
2,5A
Andere lengte
CONN HEADER VERT 2POS
Op voorraad: 0
CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM
Op voorraad: 282
CONN HEADER VERT 6POS 2.54MM
Op voorraad: 0
CONN HEADER VERT 10POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 12POS 2.54MM