929974-01-36-RK
929974-01-36-RK
929974-01-36-RK
Productnummer DigiKey
929974E-01-36-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
929974-01-36-RK
Beschrijving
CONN RCPT 36POS 0.1 TIN PCB
Standaard levertijd fabrikant
4 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
36 Posities Receptacle Connector 0,100" (2,54mm) Through-hole Tin
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
929974-01-36-RK Modellen
Fabr.
Dikte afwerking contact - mating
100,0µin (2,54µm)
Hoogte isolatie
0,325" (8,25mm)
Lengte contact - stijl
0,125" (3,18mm)
Type aansluiting
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C
Type contact
Gevorkt
Stijl
Kaart naar kaart
Nominale stroom (A)
2A
Aantal posities belast
Alle
Nominale spanning
1500V
Pitch - mating
Isolatiemateriaal
Polycyclohexyleendimethyleentereftalaat (PCT), glasgevuld
Aantal rijen
1
Vorm contact
Vierkant
Type montage
Through-hole
Materiaal contact
Koperlegering
Aansluiting
Dikte afwerking contact - stijl
100,0µin (2,54µm)
Type bevestiging
Push-Pull
Basisproductnummer
Milieu- en exportclassificaties
Vragen en antwoorden over producten
Meer resources
Op voorraad: 2.760
Controleer op extra binnenkomende voorraad
Bulk
Aantal Eenheidsprijs Ext Prijs
Standaardpakket van de fabrikant
Andere lengte
CONN RCPT 1POS TIN PCB
Op voorraad: 5363
CONN RCPT 2POS 0.1 TIN PCB
Op voorraad: 196
CONN RCPT 3POS 0.1 TIN PCB
CONN RCPT 4POS 0.1 TIN PCB
CONN RCPT 5POS 0.1 TIN PCB