951104-8622-AR
951104-8622-AR
951104-8622-AR
Productnummer DigiKey
3M156413-04-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
951104-8622-AR
Beschrijving
CONN HEADER VERT 4POS 2MM
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Connector kopstuk Through-hole 4 posities 0,079" (2,00mm)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
951104-8622-AR Modellen
Categorie
Lengte contact - mating
0,173" (4,40mm)
Fabr.
Lengte contact - stijl
0,110" (2,79mm)
Serie
Totale lengte contact
0,343" (8,70mm)
Verpakking
Bulk
Hoogte isolatie
0,060" (1,52mm)
Status onderdeel
Actief
Vorm contact
Vierkant
Type aansluiting
Afwerking contact - mating
Goud
Type contact
Pen mannetje
Dikte afwerking contact - mating
Flash
Pitch - mating
Afwerking contact - stijl
Tin
Aantal posities
Materiaal contact
Koperlegering
Aantal rijen
1
Isolatiemateriaal
Thermoplastic
Aantal posities belast
Alle
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Stijl
Brandbaarheidsscore materiaal
UL94 V-0
Shrouding
Zonder mantel
Kleur isolatie
Zwart
Type montage
Nominale stroom (A)
1A