M3DDA-1006R
Productnummer DigiKey
M3DDA-1006R-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
M3DDA-1006R
Beschrijving
IDC CABLE - MKR10A/MC10M/MKR10A
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
10 Kabelsets rechthoekige kabels Stekkerbus naar stekkerbus 0,500' (152,40mm, 6,00")
Categorie
Lengte
0,500' (152,40mm, 6,00")
Fabrikant
3M
Functies
Polarisatiesleutel, trekontlasting
Verpakking
Bulk
Kleur
Diverse, band
Status onderdeel
Actief
Afscherming
Niet afgeschermd
Type aansluiting
Stekkerbus naar stekkerbus
Kabelafsluiting
IDC
Aantal posities
10
Afwerking contact
Goud
Aantal rijen
2
Dikte afwerking contact
30,0µin (0,76µm)
Pitch - connector
0,100" (2,54mm)
Basisproductnummer
Pitch - kabel
0,050" (1,27mm)