MNG10-250DMIK
Productnummer DigiKey
19-MNG10-250DMIK-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MNG10-250DMIK
Beschrijving
CONN QC RCPT 10-12AWG 0.250
Standaard levertijd fabrikant
4 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
0,250" (6,35mm) Snelkoppeling Vrouwtje 10-12AWG Krimpen Connector Volledig geïsoleerd
Categorie
Aansluiting
Krimpen
Fabrikant
3M
Draaddikte
10-12AWG
Serie
Isolatie
Volledig geïsoleerd
Verpakking
Bulk
Type montage
Vrijhangend (in-lijn)
Status onderdeel
Actief
Kleur
Geel
Type aansluitklem
Standard
Materiaal contact
Koper, ETP
Geslacht
Vrouwtje
Afwerking contact
Tin
Breedte tab
0,250" (6,35mm)
Diameter isolatie
0,250" (6,35mm)
Dikte tab
0,032" (0,81mm)
Basisproductnummer
Lengte - totaal
1,050" (26,67mm)