PF238W9EM
Productnummer DigiKey
19-PF238W9EM-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PF238W9EM
Beschrijving
PRIVACY FILTER MONITORS
Standaard levertijd fabrikant
4 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Privacyfilter Monitors 23,8" (23,80", 605mm)
Categorie
Type
Privacyfilter
Fabrikant
3M
Toepassingen
Monitors
Verpakking
Bulk
Schermdiagonaal
23,8" (23,80", 605mm)
Status onderdeel
Actief
Zichtvlak
535,69mm B x 300,99mm H