TPH2502-SR
Productnummer DigiKey
5503-TPH2502-SRTR-ND - Tape & Reel (TR)
5503-TPH2502-SRCT-ND - Cut Tape (CT)
5503-TPH2502-SRDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
TPH2502-SR
Beschrijving
IC OPAMP 2 CIRCUIT 8-SOP
Standaard levertijd fabrikant
10 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Standaard (voor algemeen gebruik) Versterkers 2 Circuit Enkel, rail-naar-rail 8-SOP
Categorie
Stroom - ingang bias
3 pA
Fabr.
Spanning - ingang offset
2 mV
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Stroom - voeding
6,5mA (x2 kanalen)
Status onderdeel
Actief
Stroom - uitgang / kanaal
290 mA
Type versterker
Spanning - Span (Min)
2.5 V
Aantal circuits
2
Spanning - Span (Max)
5.5 V
Type uitvoer
Enkel, rail-naar-rail
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Slew rate
200V/µs
Type montage
Opbouwmontage
Versterking bandbreedte product
120 MHz
Verpakking / doos
8-SOIC (0,154", 3,90mm breedte)
-3 dB bandbreedte
250 MHz