TPH2503-TR | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | TPH2503-TR |
Beschrijving | IC OPAMP 1 CIRCUIT SOT-23-6 |
Standaard levertijd fabrikant | 10 weken |
Klantreferentie | |
Gegevensblad | Gegevensblad |
EDA/CAD-modellen | TPH2503-TR Modellen |
Categorie | Stroom - ingang bias 3 pA |
Fabr. | Spanning - ingang offset 2 mV |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Stroom - uitgang / kanaal 290 mA |
Status onderdeel Actief | Spanning - Span (Min) 2.5 V |
Type versterker | Spanning - Span (Max) 5.5 V |
Aantal circuits 1 | Bedrijfstemperatuur -40°C ~ 125°C |
Type uitvoer Enkel, rail-naar-rail | Type montage Opbouwmontage |
Slew rate 200V/µs | Verpakking / doos SOT-23-6 |
Versterking bandbreedte product 120 MHz | Apparaatpakket leverancier SOT-23-6 |
-3 dB bandbreedte 250 MHz |