TPH2503-TR
Productnummer DigiKey
5503-TPH2503-TR-ND - Tape & Reel (TR)
5503-TPH2503-TRCT-ND - Cut Tape (CT)
5503-TPH2503-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
TPH2503-TR
Beschrijving
IC OPAMP 1 CIRCUIT SOT-23-6
Gedetailleerde beschrijving
Standaard (voor algemeen gebruik) Versterkers 1 Circuit Enkel, rail-naar-rail SOT-23-6
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
TPH2503-TR Modellen
Spanning - ingang offset
2 mV
Stroom - uitgang / kanaal
290 mA
Spanning - Span (Min)
2.5 V
Type versterker
Spanning - Span (Max)
5.5 V
Aantal circuits
1
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Slew rate
200V/µs
Verpakking / doos
SOT-23-6
Versterking bandbreedte product
120 MHz
Apparaatpakket leverancier
SOT-23-6
-3 dB bandbreedte
250 MHz