TPH2504-TR
Productnummer DigiKey
5503-TPH2504-TR-ND - Tape & Reel (TR)
5503-TPH2504-TRCT-ND - Cut Tape (CT)
5503-TPH2504-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
TPH2504-TR
Beschrijving
IC OPAMP 4 CIRCUIT 14-TSSOP
Gedetailleerde beschrijving
Standaard (voor algemeen gebruik) Versterkers 4 Circuit Enkel, rail-naar-rail 14-TSSOP
Spanning - ingang offset
2 mV
Digi-Reel®
Stroom - voeding
6,5mA (x4 kanalen)
Stroom - uitgang / kanaal
290 mA
Type versterker
Spanning - Span (Min)
2.5 V
Aantal circuits
4
Spanning - Span (Max)
5.5 V
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Slew rate
200V/µs
Versterking bandbreedte product
120 MHz
Verpakking / doos
14-TSSOP (0,173", 4,40mm breedte)
-3 dB bandbreedte
250 MHz