TPL710F33-5TR | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | TPL710F33-5TR |
Beschrijving | IC REG LINEAR 3.3V 200MA SOT23-5 |
Standaard levertijd fabrikant | 8 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 200mA SOT-23-5 |
EDA/CAD-modellen | TPL710F33-5TR Modellen |
Categorie | Stroom - uitgang |
Fabr. | Stroom - rust (Iq) 30 µA |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | PSRR 55dB ~ 53dB (100Hz ~ 1MHz) |
Status onderdeel Actief | Besturingskenmerken Stroombegrenzing |
Type uitvoer | Bedrijfstemperatuur -40°C ~ 125°C (TJ) |
Aantal regelaars 1 | Type montage Opbouwmontage |
Spanning - ingang (max.) 6V | Verpakking / doos SC-74A, SOT-753 |
Spanning - uitgang (min./vast) 3,3V | Apparaatpakket leverancier SOT-23-5 |
Spanningsuitval (max.) 0,17V @ 200mA |