TPL710F33-5TR
Productnummer DigiKey
5503-TPL710F33-5TR-ND - Tape & Reel (TR)
5503-TPL710F33-5TRCT-ND - Cut Tape (CT)
5503-TPL710F33-5TRDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
TPL710F33-5TR
Beschrijving
IC REG LINEAR 3.3V 200MA SOT23-5
Standaard levertijd fabrikant
8 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 200mA SOT-23-5
EDA/CAD-modellen
TPL710F33-5TR Modellen
Categorie
Stroom - uitgang
Fabr.
Stroom - rust (Iq)
30 µA
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
PSRR
55dB ~ 53dB (100Hz ~ 1MHz)
Status onderdeel
Actief
Besturingskenmerken
Stroombegrenzing
Uitvoerconfiguratie
Beschermingskenmerken
Overstroom, overtemperatuur, vergrendeling wegens onderspanning (UVLO)
Type uitvoer
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TJ)
Aantal regelaars
1
Type montage
Opbouwmontage
Spanning - ingang (max.)
6V
Verpakking / doos
SC-74A, SOT-753
Spanning - uitgang (min./vast)
3,3V
Apparaatpakket leverancier
SOT-23-5
Spanningsuitval (max.)
0,17V @ 200mA