TPL720F12-5TR | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | TPL720F12-5TR |
Beschrijving | IC REG LINEAR 1.2V 400MA SOT23-5 |
Standaard levertijd fabrikant | 24 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 400mA SOT-23-5 |
EDA/CAD-modellen | TPL720F12-5TR Modellen |
Categorie | Spanningsuitval (max.) 0,35V @ 400mA |
Fabr. | Stroom - uitgang |
Serie | PSRR 55dB ~ 53dB (100Hz ~ 1MHz) |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Besturingskenmerken Stroombegrenzing |
Uitvoerconfiguratie | Bedrijfstemperatuur -40°C ~ 125°C (TJ) |
Type uitvoer | Type montage Opbouwmontage |
Aantal regelaars 1 | Verpakking / doos SC-74A, SOT-753 |
Spanning - ingang (max.) 6V | Apparaatpakket leverancier SOT-23-5 |
Spanning - uitgang (min./vast) 1,2V |