TPL720F18-5TR
Productnummer DigiKey
5503-TPL720F18-5TR-ND - Tape & Reel (TR)
5503-TPL720F18-5TRCT-ND - Cut Tape (CT)
5503-TPL720F18-5TRDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
TPL720F18-5TR
Beschrijving
IC REG LINEAR 1.8V 400MA SOT23-5
Standaard levertijd fabrikant
8 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 400mA SOT-23-5
EDA/CAD-modellen
TPL720F18-5TR Modellen
Categorie
Spanningsuitval (max.)
0,35V @ 400mA
Fabr.
Stroom - uitgang
Serie
PSRR
55dB ~ 53dB (100Hz ~ 1MHz)
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Besturingskenmerken
Stroombegrenzing
Status onderdeel
Actief
Beschermingskenmerken
Overstroom, overtemperatuur, vergrendeling wegens onderspanning (UVLO)
Uitvoerconfiguratie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TJ)
Type uitvoer
Type montage
Opbouwmontage
Aantal regelaars
1
Verpakking / doos
SC-74A, SOT-753
Spanning - ingang (max.)
6V
Apparaatpakket leverancier
SOT-23-5
Spanning - uitgang (min./vast)
1,8V