TPL730F12-FR | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | TPL730F12-FR |
Beschrijving | IC REG LINEAR 1.2V 300MA 4-DFN |
Standaard levertijd fabrikant | 10 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 300mA 4-DFN (1x1) |
Gegevensblad | Gegevensblad |
Categorie | Spanningsuitval (max.) 0,25V @ 300mA |
Fabr. | Stroom - uitgang |
Serie | PSRR 65dB ~ 45dB (1kHz ~ 1MHz) |
Uitvoerconfiguratie | Bedrijfstemperatuur -40°C ~ 125°C (TJ) |
Type uitvoer | Type montage Opbouwmontage |
Aantal regelaars 1 | Verpakking / doos 4-XDFN blootliggende pad |
Spanning - ingang (max.) 5,5V | Apparaatpakket leverancier 4-DFN (1x1) |
Spanning - uitgang (min./vast) 1,2V |