TPL730F18-FR
Productnummer DigiKey
5503-TPL730F18-FRTR-ND - Tape & Reel (TR)
5503-TPL730F18-FRCT-ND - Cut Tape (CT)
5503-TPL730F18-FRDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
TPL730F18-FR
Beschrijving
IC REG LINEAR 1.8V 300MA 4-DFN
Standaard levertijd fabrikant
10 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 300mA 4-DFN (1x1)
Categorie
Spanningsuitval (max.)
0,25V @ 300mA
Fabr.
Stroom - uitgang
Serie
PSRR
65dB ~ 45dB (1kHz ~ 1MHz)
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Besturingskenmerken
Stroombegrenzing, inschakelen
Status onderdeel
Actief
Beschermingskenmerken
Overstroom, overtemperatuur, vergrendeling wegens onderspanning (UVLO)
Uitvoerconfiguratie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TJ)
Type uitvoer
Type montage
Opbouwmontage
Aantal regelaars
1
Verpakking / doos
4-XDFN blootliggende pad
Spanning - ingang (max.)
5,5V
Apparaatpakket leverancier
4-DFN (1x1)
Spanning - uitgang (min./vast)
1,8V