TPL740F28-5TR | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | TPL740F28-5TR |
Beschrijving | IC REG LINEAR 2.8V 500MA SOT23-5 |
Standaard levertijd fabrikant | 11 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 500mA SOT-23-5 |
Gegevensblad | Gegevensblad |
Categorie | Spanningsuitval (max.) 0,4V @ 500mA |
Fabr. | Stroom - uitgang |
Serie | Stroom - rust (Iq) 200 µA |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | PSRR 60dB ~ 40dB (1kHz ~ 1MHz) |
Status onderdeel Actief | Besturingskenmerken Inschakelen |
Type uitvoer | Bedrijfstemperatuur -40°C ~ 125°C (TJ) |
Aantal regelaars 1 | Type montage Opbouwmontage |
Spanning - ingang (max.) 5,5V | Verpakking / doos SC-74A, SOT-753 |
Spanning - uitgang (min./vast) 2,8V | Apparaatpakket leverancier SOT-23-5 |