TPL740F28-5TR
Productnummer DigiKey
5503-TPL740F28-5TR-ND - Tape & Reel (TR)
5503-TPL740F28-5TRCT-ND - Cut Tape (CT)
5503-TPL740F28-5TRDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
TPL740F28-5TR
Beschrijving
IC REG LINEAR 2.8V 500MA SOT23-5
Standaard levertijd fabrikant
11 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 500mA SOT-23-5
Categorie
Spanningsuitval (max.)
0,4V @ 500mA
Fabr.
Stroom - uitgang
Serie
Stroom - rust (Iq)
200 µA
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
PSRR
60dB ~ 40dB (1kHz ~ 1MHz)
Status onderdeel
Actief
Besturingskenmerken
Inschakelen
Uitvoerconfiguratie
Beschermingskenmerken
Overstroom, overtemperatuur, kortsluiting, vergrendeling wegens onderspanning (UVLO)
Type uitvoer
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TJ)
Aantal regelaars
1
Type montage
Opbouwmontage
Spanning - ingang (max.)
5,5V
Verpakking / doos
SC-74A, SOT-753
Spanning - uitgang (min./vast)
2,8V