TPR6040F25-S3TR
Productnummer DigiKey
5503-TPR6040F25-S3TR-ND - Tape & Reel (TR)
5503-TPR6040F25-S3TRCT-ND - Cut Tape (CT)
5503-TPR6040F25-S3TRDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
TPR6040F25-S3TR
Beschrijving
IC VREF SHUNT 2.5V SOT23-3
Standaard levertijd fabrikant
17 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Shunt Spanningsreferentie IC ±0,1% SOT-23G-3
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
TPR6040F25-S3TR Modellen
Categorie
Temperatuurcoëfficiënt
25ppm/°C
Fabrikant
3PEAK
Ruis - 0,1 Hz tot 10 Hz
40µVp-p
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Ruis - 10 Hz tot 10 kHz
72μVrms
Status onderdeel
Actief
Stroom - kathode
150 µA
Referentietype
Shunt
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TA)
Type uitvoer
Vast
Type montage
Opbouwmontage
Spanning - uitgang (min./vast)
2,5V
Verpakking / doos
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Stroom - uitgang
15 mA
Apparaatpakket leverancier
SOT-23G-3
Tolerantie
±0,1%