GEN4-ULCD-35D
Case Study – Airinspace
GEN4-ULCD-35D
Productnummer DigiKey
1613-1229-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
GEN4-ULCD-35D
Beschrijving
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 3.5"
Standaard levertijd fabrikant
6 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Displaymodulen - LCD grafisch Doorlatend Rood, groen, blauw (RGB) TFT - Kleur Parallel/seriële 3,5" (88,90mm) 480 x 320 (HVGA)
Categorie
Zichtvlak
49,00mm B x 73,40mm H
Fabrikant
4D Systems Pty Ltd
Achtergrondverlichting
Led - wit
Serie
Puntpixels
480 x 320 (HVGA)
Verpakking
Box
Interface
Parallel/seriële
Status onderdeel
Actief
Kleur grafische elementen
Rood, groen, blauw (RGB)
Type display
TFT - Kleur
Puntafstand
0,15mm B x 0,15mm H
Displaymodus
Doorlatend
Basisproductnummer
Schermdiagonaal
3,5" (88,90mm)