GEN4-ULCD-43DCT-CLB
Productnummer DigiKey
1613-1129-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
GEN4-ULCD-43DCT-CLB
Beschrijving
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 4.3"
Standaard levertijd fabrikant
6 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Capacitief Displaymodulen - LCD grafisch Doorlatend Rood, groen, blauw (RGB) TFT - Kleur I2C, SPI, TTL 4,3" (109,22mm) 480 x 272
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
GEN4-ULCD-43DCT-CLB Modellen
Categorie
Schermdiagonaal
4,3" (109,22mm)
Fabrikant
4D Systems Pty Ltd
Zichtvlak
95,04mm B x 53,86mm H
Serie
Achtergrondverlichting
Led - wit
Verpakking
Box
Puntpixels
480 x 272
Status onderdeel
Actief
Interface
I2C, SPI, TTL
Type display
TFT - Kleur
Kleur grafische elementen
Rood, groen, blauw (RGB)
Displaymodus
Doorlatend
Puntafstand
0,20mm B x 0,20mm H