PIXXILCD-13P2_View2
PIXXILCD-13P2
Productnummer DigiKey
1613-PIXXILCD-13P2-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIXXILCD-13P2
Beschrijving
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 1.3"
Standaard levertijd fabrikant
6 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Displaymodulen - LCD grafisch Rood, groen, blauw (RGB) TFT - Kleur I2C, SPI, UART 1,3" (33,02mm) 240 x 240
Categorie
Achtergrondverlichting
Led - wit
Fabrikant
4D Systems Pty Ltd
Puntpixels
240 x 240
Verpakking
Box
Interface
I2C, SPI, UART
Status onderdeel
Actief
Kleur grafische elementen
Rood, groen, blauw (RGB)
Type display
TFT - Kleur
Achtergrondkleur
Zwart
Schermdiagonaal
1,3" (33,02mm)