PIXXILCD-25P4_View2
PIXXILCD-25P4
Productnummer DigiKey
1613-PIXXILCD-25P4-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIXXILCD-25P4
Beschrijving
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 2.5"
Gedetailleerde beschrijving
Displaymodulen - LCD grafisch Rood, groen, blauw (RGB) TFT - Kleur I2C, SPI, UART 2,5" (63,50mm) 240 x 240
Puntpixels
240 x 240
Schermdiagonaal
2,5" (63,50mm)