PIXXILCD-39P4_View2
PIXXILCD-39P4
Productnummer DigiKey
1613-PIXXILCD-39P4-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIXXILCD-39P4
Beschrijving
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 3.9"
Gedetailleerde beschrijving
Displaymodulen - LCD grafisch Rood, groen, blauw (RGB) TFT - Kleur I2C, SPI, UART 3,9" (98,34mm) 480 x 128
Puntpixels
480 x 128
Schermdiagonaal
3,9" (98,34mm)