CSLW6B40M
Productnummer DigiKey
480-3255-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CSLW6B40M
Beschrijving
CURRENT SENSOR HE/OL 40MA
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Stroomsensors 40mA 1 kanalen Hall-effect, open lus Bidirectioneel Module
Categorie
Gevoeligheid
25,5V/A
Fabr.
Spanning - voeding
4,5V ~ 10,5V
Serie
Antwoordtijd
3µs
Verpakking
Bulk
Stroom - voeding (max.)
9mA
Status onderdeel
Verouderd
Bedrijfstemperatuur
-25°C ~ 100°C