EEA-GA1H2R2
Productnummer DigiKey
P14506-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
EEA-GA1H2R2
Beschrijving
CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL TH
Standaard levertijd fabrikant
31 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
2.2 µF 50 V Elektrolytische aluminiumcondensators Radiaal, blik 1000 uur @ 105°C
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
EEA-GA1H2R2 Modellen
Categorie
Polarisatie
Polair
Fabr.
Toepassingen
Serie
Rimpelstroom bij lage frequentie
18 mA @ 120 Hz
Verpakking
Bulk
Rimpelstroom bij hoge frequentie
27.9 mA @ 100 kHz
Status onderdeel
Actief
Afstand geleider
0,059" (1,50mm)
Capaciteit
Grootte / afmetingen
0,157" dia (4,00mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,276" (7,00mm)
Spanning - nominaal
50 V
Type montage
Levensduur bij temp.
1000 uur @ 105°C
Verpakking / doos
Radiaal, blik
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 105°C