m0820-2r5205-r
How to correctly size a Supercapacitor
M0820-2R5205-R
Productnummer DigiKey
283-M0820-2R5205-R-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
M0820-2R5205-R
Beschrijving
CAP 2F -20% +80% 2.5V T/H
Standaard levertijd fabrikant
26 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
2 F (EDLC) supercondensators 2.5 V Radiaal, blik 100mOhm @ 100 Hz 1000 uur @ 60°C
Categorie
Levensduur bij temp.
1000 uur @ 60°C
Fabrikant
Eaton - Electronics Division
Aansluiting
PC-pennen
Serie
Type montage
Through-hole
Verpakking
Bulk
Verpakking / doos
Radiaal, blik
Status onderdeel
Actief
Afstand geleider
0,138" (3,50mm)
Capaciteit
2 F
Grootte / afmetingen
0,335" dia (8,50mm)
Tolerantie
-20%, +80%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,827" (21,00mm)
Spanning - nominaal
2.5 V
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 60°C
ESR (equivalente serieweerstand)
100mOhm @ 100 Hz