RACD100-700A is verouderd en wordt niet meer geproduceerd.
Beschikbare alternatieven:
Similar
MEAN WELL USA Inc.
Op voorraad: 3
Gegevensblad
700mA 100 ~ 142V Constante stroom LED-drivers AC DC converter Topologie 1 Uitgang
RACD100-700A
Productnummer DigiKey
945-2147-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
RACD100-700A
Beschrijving
LED DRIVER CC AC/DC 100-142V
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Categorie
Vermogen (watt)
100 W
Fabrikant
Recom Power
Spanning - isolatie
3.75 kV
Serie
Dimmen
Analoog, PWM
Verpakking
Bulk
Functies
OTP, OVP, SCP
Status onderdeel
Verouderd
Klasse
IP67
DigiKey programmeerbaar
Niet geverifieerd
Bedrijfstemperatuur
-30°C ~ 55°C
Type
Constante stroom
Efficiëntie
91%
Topologie
AC DC converter
Stijl aansluiting
Draadkabels
Grootte / afmetingen
7,80" L x 2,24" B x 1,46" H (198,0mm x 57,0mm x 37,0mm)
Spanning - ingang (min.)
90 VAC
Goedkeuringsinstantie
CE, cUL, UL
Spanning - ingang (max.)
305 VAC
Type montage
Chassismontage
Spanning - uitgang
100 ~ 142V
Gewicht
1,7 lbs (771,1 g)
Stroom - uitgang (max.)
700mA