SE2609L-R
Productnummer DigiKey
863-1371-2-ND - Tape & Reel (TR)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SE2609L-R
Beschrijving
IC AMP 802.11B/G/N 2.4GHZ 8QFN
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
RF-versterkers IC 802,11b/g/n 2,4GHz ~ 2,5GHz 8-QFN (2x2)
Categorie
RF-type
802,11b/g/n
Fabrikant
Skyworks Solutions Inc.
Spanning - voeding
3V ~ 5,5V
Serie
Stroom - voeding
260mA
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Testfrequentie
2,4GHz ~ 2,5GHz
Status onderdeel
Verouderd
Type montage
Opbouwmontage
Frequentie
2,4GHz ~ 2,5GHz