ABM8-28.63636MHZ-12-R40-D3Y-T
Productnummer DigiKey
535-ABM8-28.63636MHZ-12-R40-D3Y-TTR-ND - Tape & Reel (TR)
535-ABM8-28.63636MHZ-12-R40-D3Y-TCT-ND - Cut Tape (CT)
535-ABM8-28.63636MHZ-12-R40-D3Y-TDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ABM8-28.63636MHZ-12-R40-D3Y-T
Beschrijving
CRYSTAL 28.63636MHZ 12PF SMD
Standaard levertijd fabrikant
25 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
28.63636 MHz ±25ppm Kristallen 12pF 40 Ohms 4-SMD, zonder kabel
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
ABM8-28.63636MHZ-12-R40-D3Y-T Modellen
Categorie
Belastingscapaciteit
12pF
Fabr.
ESR (equivalente serieweerstand)
40 Ohms
Serie
Bedrijfsmodus
Grondmodus
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Status onderdeel
Actief
Type montage
Opbouwmontage
Type
MHz-kristal
Verpakking / doos
Frequentie
28.63636 MHz
Apparaatpakket leverancier
4-SMD (3,2x2,5)
Frequentiestabiliteit
±30ppm
Grootte / afmetingen
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Frequentietolerantie
±25ppm
Hoogte - geplaatst (max.)
0,031" (0,80mm)