AEACBA081014-M698
Productnummer DigiKey
535-14685-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
AEACBA081014-M698
Beschrijving
RF ANT 2X2 4G/LTE MIMO
Standaard levertijd fabrikant
8 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
829MHz, 2,2GHz 4G, LTE Dome RF-antennes 698MHz ~ 960MHz, 1,71GHz ~ 2,69GHz 3dBi SMA mannetje Lijm
Categorie
Aantal banden
2
Fabrikant
Abracon LLC
VSWR
3
Serie
Versterking
3dBi
Verpakking
Bulk
Functies
Kabel - 2m
Status onderdeel
Actief
Aansluiting
SMA mannetje
RF familie/standaard
Cellulair
Bescherming tegen binnendringen
IP67
Frequentie groep
UHF (300MHz ~ 1GHz), UHF (2GHz ~ 3GHz)
Type montage
Lijm
Frequentie (midden/band)
829MHz, 2,2GHz
Hoogte (max.)
0,571" (14,50mm)
Frequentiebereik
698MHz ~ 960MHz, 1,71GHz ~ 2,69GHz