AISC-1008HQ-R10J-T
Productnummer DigiKey
535-12247-2-ND - Tape & Reel (TR)
535-12247-1-ND - Cut Tape (CT)
535-12247-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
AISC-1008HQ-R10J-T
Beschrijving
FIXED IND 100NH 1A 160 MOHM SMD
Standaard levertijd fabrikant
14 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
100 nH Niet afgeschermd Trommelkern, draadgewonden Inductor 1 A 160mOhm max. 1008 (2520 metrisch)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
AISC-1008HQ-R10J-T Modellen
Categorie
DC-weerstand (DCR)
160mOhm max.
Fabr.
Q bij freq.
62 @ 350MHz
Serie
Frequentie - zelfresonerend
820MHz
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Status onderdeel
Actief
Frequentie inductie - test
50 MHz
Type
Trommelkern, draadgewonden
Type montage
Opbouwmontage
Materiaal - kern
Verpakking / doos
1008 (2520 metrisch)
Inductantie
Apparaatpakket leverancier
1008 (2520 metrisch)
Tolerantie
±5%
Grootte / afmetingen
0,102" L x 0,083" B (2,60mm x 2,10mm)
Nominale stroom (A)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,075" (1,90mm)