AMELA2012S-1R5MT
Productnummer DigiKey
535-AMELA2012S-1R5MTTR-ND - Tape & Reel (TR)
535-AMELA2012S-1R5MTCT-ND - Cut Tape (CT)
535-AMELA2012S-1R5MTDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
AMELA2012S-1R5MT
Beschrijving
FIXED IND 1.5UH 2.9A 60 MOHM SMD
Standaard levertijd fabrikant
16 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
1.5 µH Afgeschermd Gegoten Inductor 2.9 A 60mOhm max. Niet-standaard
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
AMELA2012S-1R5MT Modellen
Categorie
Stroom - verzadiging
3A
Fabr.
Afscherming
Afgeschermd
Serie
DC-weerstand (DCR)
60mOhm max.
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Status onderdeel
Actief
Frequentie inductie - test
1 MHz
Type
Gegoten
Type montage
Opbouwmontage
Materiaal - kern
Verpakking / doos
Niet-standaard
Inductantie
Grootte / afmetingen
0,098" L x 0,079" B (2,50mm x 2,00mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,039" (1,00mm)