AMPLA1004S-2R2MT
Productnummer DigiKey
535-AMPLA1004S-2R2MTTR-ND - Tape & Reel (TR)
535-AMPLA1004S-2R2MTCT-ND - Cut Tape (CT)
535-AMPLA1004S-2R2MTDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
AMPLA1004S-2R2MT
Beschrijving
FIXED IND 2.2UH 12A 7 MOHM SMD
Standaard levertijd fabrikant
16 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
2.2 µH Afgeschermd Gegoten Inductor 12 A 7mOhm max. Niet-standaard
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
AMPLA1004S-2R2MT Modellen
Categorie
Stroom - verzadiging
27A
Fabr.
Afscherming
Afgeschermd
Serie
DC-weerstand (DCR)
7mOhm max.
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Status onderdeel
Actief
Frequentie inductie - test
100 kHz
Type
Gegoten
Type montage
Opbouwmontage
Materiaal - kern
Verpakking / doos
Niet-standaard
Inductantie
Grootte / afmetingen
0,433" L x 0,394" B (11,00mm x 10,00mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,157" (4,00mm)