AMPLA1004S-470MT
Productnummer DigiKey
535-AMPLA1004S-470MTTR-ND - Tape & Reel (TR)
535-AMPLA1004S-470MTCT-ND - Cut Tape (CT)
535-AMPLA1004S-470MTDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
AMPLA1004S-470MT
Beschrijving
FIXED IND 47UH 3A 167 MOHM SMD
Standaard levertijd fabrikant
16 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
47 µH Afgeschermd Gegoten Inductor 3 A 167mOhm max. Niet-standaard
EDA/CAD-modellen
AMPLA1004S-470MT Modellen
Categorie
Stroom - verzadiging
4,5A
DC-weerstand (DCR)
167mOhm max.
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Frequentie inductie - test
100 kHz
Grootte / afmetingen
0,433" L x 0,394" B (11,00mm x 10,00mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,157" (4,00mm)